RSS

Новини

25 травня 2024 р.
Стрептококова інфекція горла
Пані Тетяна запитує, чим можна швидше допомогти вилікувати стрептококову інфекцію горла в дитини.
23 травня 2024 р.
Салат-компас
Салат-латук компасний (Lactuca serriola) — дикий предок нашого городнього салату (Lactuca sativa). До того ж, він має більшу лікувальну дію, однак є отруйним при передозуванні.
21 травня 2024 р.
Як знизити високий холестерин?
Нещодавно пані в прямому ефірі питала, як знизити високий холестерин. І це турбує не тільки її. Останнім часом з такою проблемою приходить дуже багато відвідувачів до «Зеленої планети Земної». Кажуть що у них поганий холестерин, що його багато, питають як його позбутися. Це й не дивно, бо у лікарів, до яких люди звертаються, на все одна відповідь, один діагноз — «холестерин».
19 травня 2024 р.
Кукурудзяні млинці
Вже за 40 хвилин ви зможете пригостити рідних сніданком з кукурудзяних млинців на пахті. Додайте бекон, кленовий сироп і насолоджуйтесь!
18 травня 2024 р.
Гігієна і загартовування — основа незламного здоров’я
Кримськотатарський народ вкотре виборює свою свободу і право жити на своїй історичній батьківщині, звідки його свавільно викинула радянська влада. У цій боротьбі його підтримує весь український народ, діаспора, чимало людей доброї волі з різних країн. Разом відзначаємо18 травня трагічну річницю депортації кримськотатарського народу. Пропонуємо нашим читачам більше дізнатись про народну і наукову медицину кримських татар.
17 травня 2024 р.
Шишки на мізинцях
Пані Міра Білова питає, як забрати шишки на мізинцях рук. Пані Мілана в ютубі пише, що суглоби рук і пальців припухли і болять, і запитує, чи може це запалення бути пов'язане з запаленням підшлункової залози.
15 травня 2024 р.
Горлянка — рослинка для співаків і не тільки
Ростуть у нас в Україні дві гарненькі і дуже схожі між собою рослинки: горлянка женевська (Ajuga genevensis) і горлянка повзуча (Ajuga reptans). Належать до родини Глухокропивові, або Губоцвіті, і мають типові ознаки цієї родини, насамперед, це оті їхні квіти у формі лійки з «губами» (верхньою і нижньою, але деколи верхня буває редукована) та чотиригранне стебло.
13 травня 2024 р.
Нічне оніміння кінцівок і судоми: причини і лікування
Глядачка в прямому ефірі «Pro здоров’я» скаржиться на оніміння верхніх і нижніх кінцівок і судоми, переважно в нічний час.
11 травня 2024 р.
Гіркий, але цілющий засіб
Так перекладається латинська назва полину гіркого (Artemisia absinthium), рослини, що має дійсно дуже гіркий смак, яскравий і приємний аромат, потужну дію на наш організм. Мало хто любить гіркоту, та ще таку сильну! Полин є одною з найгіркіших рослин на планеті, хоча багатьом травоїдним тваринам гіркота не вадить і вони із апетитом цю траву їдять. При певному дозуванні і для нас гіркота полину стає прийнятною і навіть приємною, а головне, вона лікує і підтримує.
9 травня 2024 р.
Про лікування акацією і зміни клімату
Цьогоріч календар вегетації рослин зовсім збився: ще у березні поспішав на три тижні. Для природи це дуже багато. Рослини почали квітнути всі одночасно і надто швидко. Ці ранні теплі, майже спекотні дні тривали вперше так незвично довго, десь 40 днів, а потім десь почались морози, подекуди навіть сніг випав. Шкода від похолодання була значною саме через цей довгий 40-денний теплий період, за який встигло зацвісти чи розпустити листя майже все.