Зображення Мигдалік

Мигдалік

в наявності
  • Тип застосування: Внутрішнє
  • Фітокомпозиції: 30 мл
Засіб із цілющих рослин Мигдалік специфічно впливає на збільшені мигдалики ротоглотки, оскільки має протизапальну, бактерицидну і муколітичну дії. До того ж, Мигдалік стимулює імунну систему, підвищує активність лімфоцитів і макрофагів.
Количество
130,00 ₴

Cклад

Склад на 30 мл фітокомпозиції:

водно-спиртові екстракти: листя мати-й-мачухи – 6 мл, квіток нагідок – 6 мл, плодів лимоннику китайського – 6 мл, листя шавлії – 6 мл, квіток ромашки лікарської – 6 мл. Допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е 1510.

Без ГМО.

Способи застосування і дози

1. Ангіни. 2. Хронічні тонзиліти, аденоїди (разом з Гельміном та Псореполом). 3. Різні неспецифічні запальні процеси верхніх дихальних шляхів.

Показання до застосування

По 5 крапель із двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15-30 хв. перед вживанням їжі та четвертий раз на ніч. Гостра стадія потребує інтенсивнішого лікування: по 3-5 крапель через кожні 1-2 години до покращення стану з подальшим переходом до звичайної схеми.

Протипоказання і побічні ефекти

Не виявлені.

Умови та термін зберігання

Зберігати при кімнатній температурі до дати, зазначеної на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість. Перед вживанням збовтувати.