Каталог товарів
Клієнту
Контакти
Адреса
просп. Берестейський, 68/1, оф. 21
Контактні телефони
Графік роботи
Пн-Пт: 10:00 – 17:00Сб-Нд: вихідний
Замовити дзвінок

Категорії Закрити

Питання та відповіді

Відповідь

Допомогли Арніка та Енцефан

«Кілька років в мене почали боліти ноги: спочатку – одна, потім – друга. Іноді ногу наче «тягнуло». А бувало, важко було стояти, боліли м’язи. Звернулася до лікарів. Вони місяців зо три не могли визначити причини болю. Чого тільки не робили: лікували мені хребет, вправляли диски… Діагноз (розсіяний склероз) поставили лише після обстеження на МРТ (магнітнорезонансному томографі).

Два роки поспіль я лікувалася у шпиталях. Коли ставало легше (тобто я ставала на ноги, починала ходити), мене виписували додому. Та потім захворювання знову проявлялося. Мені ставало гірше.

Коли вперше приїхала до Земної, навіть з тапчану встати не могла. Здавалося, ниє все тіло (при розсіяному склерозі практично всі внутрішні органи виходять «зі строю»). Застосовую Нормострум, Арніку, Судинник, Склерозан, Енцефан, і легше почуваюся. Найкраще допомагають Арніка та Енцефан. На мою думку, це найкращі ліки з трав при моєму захворюванні».

Відповідь

Вилікувався від аденоми простати

«У моїй родині багато лікарів: сини – наркологи, племінниця – кардіолог, невістка – косметолог… Незважаючи на це, я лікуюся в «Зеленій планеті». Мені 66 років.Маю «букет» захворювань: стенокардію, гіпертонію, простатит, кислотність шлункового соку – нульова. Загалом хворію 6 років.

Будував я в селі хату, виконував важку і брудну роботу. Невдовзі чую: серце аж колотиться. Перший раз поміряв пульс: 80 ударів за хвилину. За деякий час –120. Потім, …ого-го! – аж 160. Ще й кров’яний тиск підскочив до 200. Звернувся до родинного кардіолога. А він – мені: «Де ж ти раніше був, Захаре? Чому дотягнув до такого стану? Тобі серйозно треба лікуватися. І я «взявся» за своє здоров’я: пігулки вип’ю – і знову до роботи… А скільки організм може витримати перевантаження?! Ліг у лікарню: ані гірше – ані краще.

Окрім того, щовесни, у мене загострювалися хвороби шлунково-кишкового тракту. Сімейний лікар виписав медикаменти. Почав їх пити від болю у шлунку – тиск піднявся. Тільки «зіб’ю» пігулками тиск – суглоби болять. Щороку я лягав у лікарню. Крапельниці, уколи, медикаменти… Організм мій уже так начинений «хімією», що молодший син якось пожартував. «Тату, – каже, – ти можеш померти не від хвороби, а від пігулок».

І я звернувся до Наталі Земної. Сини (вони лікарі), спочатку мій вибір сприймали скептично. Згодом змирилися, мовляв, тато вірить у силу трав – гірше йому не буде. І я, на здивування моїх синів-скептиків, почав одужувати. Тепер сини абсолютно спокійно ставляться до траволікування, бо переконалися в силі фітоліків Наталі Петрівни.

Кілька місяців лікуюся в «Зеленій планеті» й одужую. Жодного разу не заболіло серце. Почала нормально функціонувати печінка. А завдяки Гепахолу, Діаманту, Гастротону, Нефроліку, Гіпертану, Склерозану, Простадену, Стенокарду ще й вилікувався від аденоми простати».

Відповідь

Після перелому стегна порятували… трави

«Працюю хормейстром. Родом з Кіцманя. Два роки тому в мене був перелом стегна. Лікарі стверджували, що необхідно оперувати. Та мене порятували природні засоби «Зеленої планети».

А звідки я мала взяти на операцію 30 тисяч гривень?! Півроку лежала в лікарні «на витяжці». У Чернівцях тоді ще «Зеленої планети» не було. Знайомий композитор привозив мені Спонділан, Неврин, Нефролік аж зі Львова та Івано-Франківська. Лікарі знали, що ліки з трав і хімічні препарати я п’ю одночасно, але нічого проти не мали. Після складного перелому, як у мене, могла б взагалі не стати на ноги. Та завдяки засобам від природи нині ходжу». 

Відповідь

Дзвінок «зверху» – і доля шкереберть

«Внаслідок глибокої депресії у мене часто боліла голова, серце, печінка, підвищувався кров’яний тиск.Стимул до життя я знайшла у «Зеленій планеті Земної».

Відтоді, як десять років тому мене незаконно звільнили з роботи, я перенесла чотири операції. Щороку лікувалась у шпиталях. Хворі жартували, що в лікарнях я вже «прописалася». Але здоров’я, на жаль, не додалося.

Річ у тому, що тридцять років я пропрацювала на підприємстві. Кілька останніх років навіть його очолювала. Все обірвалося раптово і несподівано: зі мною не продовжили контракт. «Згори» зателефонували і на мою посаду проштовхнули «новоспеченого» випускника інституту – сина впливового батька. Сильний стрес дав поштовх затяжному депресивному стану. В мене опускалися руки, не було ні сил, ні бажання жити…

Потім, внаслідок ще одного стресу (смерті матері) почали нагадувати про себе травми хребта, струс головного мозку, які я перенесла ще в молодості. Ниточка здоров’я поступово обривалася… Тільки перенесла операцію на яйнику, як (на тобі!) – приступ апендициту. Не встигла оговтатись від операції на жовчному міхурі – як поклали мене на операційний стіл з пухлиною на нозі.

Словом, то горе, то біда… Я була на межі зриву. Коли лікування хімічними препаратами зайшло у глухий кут, донька запевнила, що варто звернутися в «Зелену планету». «Мамо, – говорила донька, – у місті подейкують, що фітозасоби Земної багатьох людей поставили на ноги тих, кого хімічні препарати не могли порятувати».

І я звернулась до Наталі Петрівни. Вона щомісяця змінює курс лікування. Почергово застосовую Гепахол, Гастротон, Діамант, Нормострум, Стенокард, Нефролік, Гіпертан, Діамант, Нормострум, Неврозан, Нефролік, Неврин, Гіпертан. За три місяці лікування відчула суттєве покращання: запрацювали нирки, шлунково-кишковий тракт, внормовувався тиск, перестало колоти в серці, покращилась пам’ять. Оговталась і від депресії. З’явився стимул до життя. Тож єдина надія – на Земну». 

Відповідь

Боріться… за себе

«Мені 73 роки. Десять літ я безрезультатно лікувалася в офіційній медицині. А порятувала мене Земна. Відтоді вірю лише в силу її ліків з трав.

Мене боліла підшлункова залоза, понизилась функція щитовидної залози, у нирках та печінці лікарі виявили кісти. Я стала такою обезсиленою, що перестала боротися за своє здоров’я. «Все одно, що зі мною буде. Забере мене Бог – то й забере», — думала собі.

Я не вірила, що одужаю, і готувалася до найгіршого. Навіть впала в депресію. А якось вмикаю радіо: Земна виступає. Спочатку не слухала, що вона говорить. Але в Наталі Петрівни така милозвучна інтонація, що приверне увагу будь-якого слухача. І я… заслухалась. До кінця радіопередачі вже вловлювала кожне її слово. Земна вселила віру і бажання боротися за себе. І тепер уважно слухаю та дивлюся кожну її радіо- та телепередачу, записую рецепти, готую відвари та настої з трав. І все-таки вважаю: найкраще лікуватись готовими дозованими краплями з трав.

Застосовувала Кістолік, Нефролік, Діамант. І коли обстеження на ультразвуковій діагностиці показали, щокісти у нирках та печінці зменшились, я відчула силу – фізичну і моральну. Продовжую лікування, хоча болю вже не відчуваю ані в нирках, ані в печінці, ані в підшлунковій залозі. До лікарів не звертаюся. Серед них є мудрі спеціалісти. От якби ще й хімічні препарати допомагали. А наразі… Вірю лише в силу ліків від природи».

Відповідь

Із тромбоцитопенією – до Земної

«Родом я з Конотопа Сумської області. Живу в Росії.Захворіла п’ять років тому. Одного ранку прокинулась, а тіло – в червоних цяточках, синяках. Звернулася до лікарів. Вони поставили діагноз: тромбоцитопенія (коли зменшується кількість тромбоцитів у крові, підвищується кровоточивість, зокрема, часто носом та із слизової оболонки рота «пускається» кров, і її важко зупинити). В Росії я щороку лягала в лікарню. Не допомагали ні уколи, ні крапельниці, ні медикаменти. Висипи зникали на деякий час, але потім знову з’являлися. Лікарі казали в один голос: моя хвороба невиліковна. «Невже все життя маю провести в лікарняних палатах?!», – запитувала саму себе. Не знала, що маю робити.

Зателефонувала батькам в Україну. Мамапорадила: «Негайно приїжджай. Підемо до Земної. Її ліки з трав багатьом моїм знайомим допомогли».

Про ефективність лікування у «Зеленій планеті» моя 72-річна мама знає не з чуток. Адже Гастротоном, Гепахолом, Діамантом вилікувалась від гастриту. Споконвіків наші пращури лікувалися настоями з лікарських рослин. А медикаменти один орган лікують, інші – калічать, або взагалі не допомагають, — як ось мені».

Відповідь

Онук підріс

«В Земної лікується вся наша сім’я: я, чоловік, донька, онук. Їздимо в рівненську «Зелену планету» аж з Волині. Вперше п’ять років тому звернулася до Наталі Петрівни з 13-річним онуком. Хлопець відставав у рості, – мав усього 1 метр 30 сантиметрів. Онук був здоровим, сильним, однак малим на зріст. Більшість медиків «списували» це на гени, хоча в нашій родині усі високі. Жодного разу ані батькам, ані мені дитина і словом не обмовилася про свій малий ріст, аж допоки я сама не помітила, що із-за цього він комплексує. Навіть не хотів фотографуватися з однокласниками, – бо на зріст був найнижчим.

Я онука – за руку і поїхали до Наталі Петрівни. Вона рекомендувала застосовувати Остеонорм, Гепахол, Гастротон, Діамант, Гельмін. Щомісяця ми приїжджали до Земної на обстеження. Вона дещо змінювала курс лікування. І, на наше приємне здивування, хлопець у рості почав наздоганяти ровесників. Зараз, у 19 років, він має зріст 1 метр 70 сантиметрів.

Після того лікуватися в Земної почав мій чоловік. Вже й не знала, що з ним робити. Всі внутрішні органи були у виразках. Хімічні препарати не допомагали. Чоловік вже думав, що в нього рак (тільки ми це замовчуємо) і готувався… до найгіршого. Свої негаразди зі здоров’ям топив у чарці. «Давай, поїдемо в «Зелену планету», – запропонувала я. «Невже трави сильніші за хімічні препарати? – здивувався чоловік. – Але, з другого боку, якщо Земна нашого онука вилікувала, то, може, й мене оздоровить?!». І чоловік погодився поїхати в «Зелену планету». Щодня він ретельно пив краплі, рекомендовані цілителькою. І коли виразки почали загоюватися, чоловік остаточно повірив у цілющу силу трав.

Після цього і я за своє здоров’я взялася. Рука боліла так, що ані зігнути, ані розігнути не могла. Дуже допоміг Санат і настоянка з цвіту каштану (я готувала її за рецептом пані Наталі, який прочитала в газеті «Зелена планета Земної»). Настоянкою з каштану я не лише натирала хвору руку, суглоби, а й застосовувала внутрішньо.

За допомогою фітокомпозицій вилікувала також шлунок, печінку, підшлункову залозу. Тепер лікую «щитовидку» (лікарі, до речі, пропонували хірургічне втручання). П’ю краплі «Зеленої планети» – і щитовидна залоза почала нормально працювати, а я уникла операції.

Ім’я Наталі Земної відоме мені зі шкільної парти. Читаю газету «Зелена планета», брошури «Золоцвіт», календарі, в яких Земна друкує народні рецепти від багатьох захворювань, слухаю радіопередачі за її участю. Любов до траволікування я привила дітям. Подобається, що в газеті Наталя Петрівна доступно (без складних медичних термінів) розповідає, з яких причин можуть розвинутися ті чи інші хвороби, які трави допоможуть їх позбутися. В газеті часто друкують листи читачів з усіх куточків України, які вилікувались навіть від тяжких та рідкісних захворювань. За ефективну допомогу вдячна і наша сім’я».

Відповідь

Чай під музику корисніший?

«У два рочки мій син погано говорив, і я повезла Василька до Земної. Вона порекомендувала курс лікування із фітозасобів «Зеленої планети». Особливо допоміг Нормострум для покращання функції щитовидної залози. Знали б ви, який тепер у мене розумний і допитливий парубок.

Вдруге звернулися в «Зелену планету», бо син швидко втомлювався. У нього дуже боліли ноги (ані з дітьми побігати, ані м’яча поганяти). Земна знову вилікувала сина Гепахолом-3, Гастротоном, Нефроліком, Нормострумом, Гельміном

Зараз Василькові 8 років. Захоплюється фітотерапією. Збирає рослини, ягоди і готує з них чаї для всієї сім’ї А коли відвари з трав готую я, син сідає біля мене і грає на баяні. Каже, що чай від цього смачніший, ароматніший і навіть корисніший. А може, й справді?!».

Відповідь

Вузли на «щитовидці» розсмокталися

«Дев’ять років тому я приїхала в «Зелену планету» для того, щоб «розвідати» в людей, які тут лікуються, мовляв, чи помічні краплі з трав, від яких болячок хворі виліковуються. То від одного, то від другого чую: ліки з трав Земної помічні. Я повірила. Адже люди не обдурювали б?!

Звернулася за допомогою до консультанта рівненської «Зеленої планети» Вадима Шлапака, – в мене багато років боліла печінка і шлунок. «У вас ще й щитовидна залоза хвора. Лікуйте, поки не пізно», – мовив Вадим Васильович Шлапак. Спочатку  не повірила, обстежилася на медичних апаратах і здивувалася: щитовидна залоза справді була збільшена.

Незважаючи на це, лікувалася в «Зеленій планеті» від випадку до випадку (то забула, то часу не було). Довела свою «щитовидку» до того, що на ній утворилися вузли. Тоді я по-справжньому злякалася і серйозно взялася за лікування. Ретельно виконувала рекомендації Вадима Васильовича і Наталі Земної, і знаєте, вузли на щитовидній залозі справді розсмокталися (це показало обстеження на УЗД). Дуже допомогли Струмін, Нормострум, Туморан».

Відповідь

Серце не болить

«Діагноз «ревматизм серця» лікарі поставили мені ще в дитинстві. Я – на обліку в кардіологічному центрі. Часто лежала в лікарні. В серці все одно відчувала коліки (особливо, коли понервую, на переміну погоди), апетиту зовсім не мала.

До ревматизму серця додався ще й біль у суглобах (їх наче «викручувало»).

Оскільки хімічні препарати мало допомагали, я почала шукати альтернативне лікування. Постійно слухаю радіопередачі за участю Земної. В одній з них почула, що в «Зеленій планеті» багато людей вилікувалися від серцево-судинних захворювань. І я поїхала до Земної. Дуже допоміг мені рекомендований нею Ревматин та Нормострум. Незважаючи на те, що на обліку в кардіологічному центрі і далі перебуваю, покращилася робота щитовидної залози. І в серці перестало поколювати».

Задати питання
Після публікації відповіді Ви отримаєте лист на пошту
* - поля, обов’язкові для заповнення
decor decor