Пише Олена
Доброго дня, Наталя Петрівна! Дай Боже Вам здоров’я, наша берегінє!
Я вже писала про мого сина, який інвалід з дитинства 1а групи, лежачий. Сам себе не обслуговує, лікарі пишуть йому ДЦП, епілепсія, з часом з’явилася контрактура у коліних суглобах, ніжки зігнулися. Зараз сину 30 років. Під час вагітності одного разу аналіз показав токсоплазмоз, але більше не підтвердився. Родився через кесарів розтлін. Коли народився був слабенький, з білявим волоссям, його підлікували в лікарні. Там же знайшли в крові сліди цитомегаловірусної інфекції, герперса.
Потім все налагоживалось, але потихеньку. Садився, гуліл, все зупинилось після щеплення. Він схуд, перестав робити спроби розмовляти і розвиватись фізично. По життю може споживати дуже обмежений раціон. В дитинстві трошки приймав каплі вашої аптеки, коли ми жили в Харкові, може 1999 рік. Ми дуже за нього боролися, стремились попасти до вас на прийом.
Зараз на перший погляд самою великою проблемою є епілепсія, приступи йдуть через день, або кожен день. Він приймає препарати, які вже йому майже не допомагають.
Син Святослав вже з липня 2023 року п’є каплі Зеленої планети, також приймав реп’яшок.
Приймав різні композиції, слухала, читала Ваші публікації.
Від епілепсії приймав
Ангелік+арніка+вазонорм+гельмін
Приймав інші препарати для систем організма
З липня 2024 приймав Ваше призначення
Арніка+ангелік+нормострум+неврозан+вазонорм
З вересня почав пити призначення консультанта здравниці
Арніка+ангелік+нормо струм+ладнік+асцитан – приступи стали частіше
З жовтня 2024 почав приймати Ваше нове призначення:
Спайкелан+ангелік+вазонорм+паркі стен
Через 10 хвневрозан+нормо струм
З липня 2025 року 2 місяця пив Ваше призначення
Гепахол3+гельмін+ангелік
Через 10 хв: гастротон+нормострум+арніка
Змінився за цей час, трішки возмужав, більше в ньому життя. Але приступи не попускають…Добре коли на другий день, буває кожен день…
Я почитала ваші рекомендації на сайті і купила для сина такі препарати і зараз він їх приймає;
Ангелік+церкон+венолік+спазмін
Через 10 хвилин гастротон+нормострум+арніка, хочу додати ще діамант
За цей час син пропив каплі і для травлення, і вкусив кліщ – по Вашим публікаціям від цієї проблеми, була шишка на глазу – також звертались до Вас, шановна Наталя Петрівна, виконували рекомендації.
Прошу проконсультувати – чи вдало я підібрала препарати, що він п’є зараз:
Ангелік+церкон+венолік+спазмін
Через 10 хвилин гастротон+нормострум+арніка, хочу додати ще діамант
Дуже хотілось би вашої діагностики, дай Боже! Але він лежачій і не транспортабельний. Зараз ми живемо н селі неподалік від Харкова. Змогла би попрохати сусіда щоб привез Вас до сина, якщо Ви будете в Харкові… Нажаль, не здійснилося, коли він був маленький і ми жили в Харкові
Вдячна Вам що ви є! Наталя Петрівно, бережить себе!
Олена
14.10.2025
Очікує відповіді