Зображення Арахнолік

Арахнолік

в наявності
  • Тип застосування: Внутрішнє
  • Фітокомпозиції: 30 мл
Засіб із цілющих рослин Арахнолік поліпшує кровообіг і мікроциркуляцію в уражених ділянках головного і спинного мозку, понижує агрегацію тромбоцитів, покращує функціональні властивості еритроцитів і лейкоцитів. Має спазмолітичну, протизапальну та імуномодулюючу дії.
Количество
130,00 ₴

Cклад

Склад на 30 мл фітокомпозиції:

водно-спиртові екстракти: квіток липи, кори верби, кореневищ  та коренів родіоли рожевої, трави сону лугового. Допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е 1510.

Без ГМО.

Способи застосування і дози

1. Арахноїдит – запалення павутинної оболонки головного мозку. 2. Енцефаліти, енцефалопатії. 3. Дитячий церебральний параліч. 4. Головний біль, який з’являється в одній півкулі голови, а потім переходить на другу, мігрень (разом з Неврином, Вазонормом і Арнікою). 5. Черепно-мозкові травми і струс головного мозку (місцево, в залежності від причини втирати ретельно в шкіру голови Санат, де болить. Якщо травма – робити також компрес із Порятунку). 6. Неврит слухового нерва. 7. Гостра та хронічна гіпоксія новонароджених. 8. Глаукома. 9. Запаморочення, «дзвін» у вухах.

Показання до застосування

По 5 крапель із двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15-30 хв. перед вживанням їжі та четвертий раз на ніч. Щоб швидше усунути головний біль, Арахнолік приймати по 2-3 краплі кожні 1-2 години.

Протипоказання і побічні ефекти

Не виявлені.

Застереження!

Не можна приймати при епілепсії!

Умови та термін зберігання

Зберігати при кімнатній температурі до дати, зазначеної на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість. Перед вживанням збовтувати.