Зображення Арніка

Арніка

в наявності
  • Тип застосування: Внутрішнє
  • Фітокомпозиції: 30 мл
Засіб із цілющих рослин Арніка має дуже широкий спектр дії на організм людини. Сприяє розширенню судин головного мозку і пониженню рефлекторної збудливості спинного мозку. Має протипухлинну, заспокійливу, кровоспинну, знеболювальну і жарознижувальну дії, запобігає судомам, має м’який жовчогінний ефект і нормалізує роботу печінки, серця і травмованих, запальних дітородних органів.
Количество
130,00 ₴

Cклад

Склад на 30 мл фітокомпозиції:

водно-спиртовий екстракт: квіток арніки . Допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е 1510.

Без ГМО.

Способи застосування і дози

1. Будь-які травми – для найшвидшого загоєння та усунення післятравматичних ускладнень. 2. Атеросклероз, стенокардія, епілепсія, апоплексія, хорея та хвороба Паркінсона. 3. При лікуванні зору і косоокості. 4. Для загоєння ран, зупинки кровотечі та інволюції матки в післяпологовий період. 5. Комплексна терапія при міокардитах, гіпертонічній хворобі. 6. Бронхіти, грип, лихоманка, кровохаркання, ларингіти. 7. Протизапальна дія при гінекологічних захворюваннях. 8. Як скріпляючий засіб при шлунково-кишківникових розладах. 9. Травматичні геморагії. 10. Мігрень, розсіяний склероз, гломерулонефрит, хронічний холецистит, гепатит, жовчокам’яна хвороба, закрепи (разом зі Спазмоколом і Лаксоном), хронічний гастрит. 11. Хрускіт у суглобі (травма). Щоб позбутися наслідків травм і операцій. 12. Спазми шлунка і кишківника, зумовлені атонією товстої кишки.

Показання до застосування

По 5 крапель із двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15-30 хв. перед вживанням їжі та четвертий раз на ніч.

Протипоказання і побічні ефекти

Не виявлені.

Умови та термін зберігання

Зберігати при кімнатній температурі до дати, зазначеної на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість. Перед вживанням збовтувати.