Зображення Бурсин

Бурсин

в наявності
  • Тип застосування: Внутрішнє
  • Фітокомпозиції: 30 мл
Засіб із цілющих рослин Бурсин має протизапальну, регенеруючу, знеболювальну властивості. Сприяє розсмоктуванню патологічної рідини (ексудату), яка накопичилась у навколосуглобовій сумці ураженого суглоба (бурсит) з подальшим відновленням його рухової функції. Бурсит може виникнути внаслідок інтоксикації будь-якого генезу, артриту, подагри, як прояв алергії, внаслідок травми та з інших причин. Знімає запалення і набряк навколо нервових закінчень.
Количество
130,00 ₴

Cклад

Склад на 30 мл фітокомпозиції:

водно-спиртові екстракти: квіток ехінацеї пурпурової – 6 мл, бруньок берези – 6 мл, кори верби – 6 мл, квіток бузини чорної – 6 мл, листя шавлії – 6 мл. Допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е 1510.

Без ГМО.

Способи застосування і дози

1. Кісти Бейкера. 2. Бурсити різного походження і локалізації. Лікування бурситу включає в себе, крім Бурсину, Нефролік, Асцитан, а за потреби – Ревматин, Подагрин, Арніку, Кістолік, Артритан та інші фітокомпозиції залежно від причини хвороби та за призначенням лікаря. Місцеве допоміжне лікування для швидшого одужання проводиться компресами із рідиною Порятунок на ніч. Після компресу витерти насухо і втерти Санат та забинтувати на день.

Показання до застосування

По 5 крапель із двома столовими ложками теплої во ди 3 рази на день за 15-30 хв. перед вживанням їжі та четвертий раз на ніч.

Протипоказання і побічні ефекти

Не виявлені.

Застереження!

Обмежити при коксартрозі.

Умови та термін зберігання

Зберігати при кімнатній температурі до дати, зазначено ї на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість. Перед вживанням збовтувати.