Зображення Енцефан

Енцефан

в наявності
  • Тип застосування: Внутрішнє
  • Фітокомпозиції: 30 мл
Засіб із цілющих рослин Енцефан знімає запалення, поліпшує кровообіг та метаболічні процеси в головному мозку, запобігає утворенню вільних радикалів і має антигістамінну дію, що сприяє поновленню продуктивної діяльності головного мозку. Причинами енцефаліту (запалення головного мозку) можуть бути різні інфекції, інтоксикація або травматичні ушкодження. У гострій стадії захворювання хворий повинен перебувати у стаціонарі з проведенням інтенсивної антибіотикотерапії. Паралельно, і особливо після зняття гострих ознак, показаний Енцефан, який усуне залишкові явища (головний біль, важкість, запаморочення, шум у голові, втому, зниження працездатності тощо) і стабілізує результати лікування.
Количество
130,00 ₴

Cклад

Склад на 30 мл фітокомпозиції:

водно-спиртові екстракти: квіток липи – 10 мл, трави сону лугового  – 10 мл, квіток адонісу – 10 мл.  Допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е 1510.

Без ГМО.

Способи застосування і дози

1. Енцефалопатії різного походження, порушення кровообігу в оболонці мозку, внаслідок чого виникає шум у голові, головний біль, запаморочення, погіршення зору, слуху, пам’яті. 2. Посттравматичний та постінсультний стан. 3. Атеросклероз судин головного мозку. 4. Запаморочення та головний біль. 5. Хвороба Паркінсона. 6. Гіпертонічна хвороба, безсоння. 7. Остеопороз. 8. Гідроцефалія.

Показання до застосування

По 5 крапель із двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15-30 хв. перед вживанням їжі та четвертий раз на ніч. Під час загострення – по 5 крапель через 1-2 години.

Протипоказання і побічні ефекти

Не можна приймати при епілепції.

Умови та термін зберігання

Зберігати при кімнатній температурі до дати, зазначеної на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість. Перед вживанням збовтувати.