Зображення Фіброман

Фіброман

в наявності
  • Тип застосування: Внутрішнє
  • Фітокомпозиції: 30 мл
Засіб із цілющих рослин Фіброман призначається при фіброміомі матки – доброякісної пухлини, яка складається з м’язових і сполучних волокон. Перші тривожні симптоми, на які жінці варто звернути увагу маткові кровотечі (триваліші та сильніші), біль специфічного характеру в нижній частині живота. У такому разі необхідне ретельне гінекологічне обстеження. Від застосування Фіброману розсмоктуються фіброматозні вузли, на початку лікування це може супроводжуватися підсиленням усіх клінічних симптомів. У незадавнених випадках видужування йде швидше і його результати кращі. Курс лікування може тривати від 6 місяців до 3 років.
Количество
130,00 ₴

Cклад

Склад на 30 мл фітокомпозиції:

водно-спиртові екстракти: трави гірчаку перцевого, кори калини, квіток нагідок, квіток ромашки лікарської , стовбчиків з приймочками кукурудзи. Допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е 1510.

Без ГМО.

Способи застосування і дози

1. Міоми, фіброміоми (з фіброматозними вузлами у матці). 2. Ендометрити, стан після перенесених ендометритів. 3. Порушення менструального циклу, кровотечі. 4. Гіперплазія матки. 5. Мастопатія, кісти молочних залоз.

Показання до застосування

По 5 крапель із двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15-30 хв. перед вживанням їжі та четвертий раз на ніч.

Примітка.

При маткових кровотечах Фіброман застосовують разом із

Гемораном

по 5 крапель кожні 1-2 години.

Протипоказання і побічні ефекти

Не виявлені.

Умови та термін зберігання

Зберігати при кімнатній температурі до дати, зазначеної на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість. Перед вживанням збовтувати.