Зображення Фтизолік

Фтизолік

в наявності
  • Тип застосування: Внутрішнє
  • Фітокомпозиції: 30 мл
Засіб із цілющих рослин Фтизолік пропонується для стабілізації стану хворих туберкульозом у неактивній формі незалежно від локалізації ураження (легені, кістки, сечовивідна система тощо).
Количество
130,00 ₴

Cклад

Склад на 30 мл фітокомпозиції:

водно-спиртові екстракти: квіток липи – 4,5 мл, листя мати-й-мачухи – 4,5  мл, коренів солодки голої – 4,5  мл, листя шавлії – 4,5  мл, трави фіалки триколірної – 4,0 мл, бруньок сосни – 4,0 мл, квіток бузини чорної – 4,0 мл. Допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е 1510.

Способи застосування і дози

1. Період після антибіотикотерапії або в поєднанні з нею для прискорення та зменшення тривалості лікування як стабілізуючий засіб. 2. Профілактичне лікування людей, які контактують із хворим на туберкульоз. 3. Як відхаркувальний засіб (разом з Гемосаном) при ГРВІ, грипі, пневмонії. 4. У комплексному лікування ХОЗЛ. 5. При довготривалому кашлі.

Показання до застосування

По 5 крапель із двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15-30 хв. перед вживанням їжі та четвертий раз на ніч.

Протипоказання і побічні ефекти

Не виявлені.

Умови та термін зберігання

Зберігати при кімнатній температурі до дати, зазначеної на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість. Перед вживанням збовтувати.