Зображення Гломеран

Гломеран

в наявності
  • Тип застосування: Внутрішнє
  • Фітокомпозиції: 30 мл
Засіб із цілющих рослин Гломеран має протизапальну дію, нормалізує клубочкову фільтрацію і мікроциркуляцію в нирках, поліпшує кровообіг у нирковій паренхимі, запобігає розвитку нефросклерозу і ниркової недостатності. Гломерулонефрит – дифузне захворювання нирок, яке розвивається переважно на інфекційно-алергічному ґрунті і вражає клубочковий апарат із подальшим порушенням інших структур нирки. Клінічно гломерулонефрит проявляється набряками і підвищенням тиску, а також порушенням показників аналізу сечі (наявність у сечі білка, еритроцитів, лейкоцитів і циліндрів, низька питома вага).
Количество
130,00 ₴

Cклад

Склад на 30 мл фітокомпозиції:

водно-спиртові екстракти: квіток волошки синьої – 6 мл, бруньок берези – 6 мл, плодів ялівцю – 6 мл,  квіток бузини чорної– 6 мл,  пагонів та листя брусниці – 6 мл.  Допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е 1510.

Без ГМО.

Способи застосування і дози

1. Гострий гломерулонефрит. 2. Хронічний гломерулонефрит. 3. Гломерулонефрит-дифузне захворювання нирок, яке розвивається переважно на інфекційно-алергічному грунті і аутоімунно вражає клубочковий апарат. 4. Симптоматична ниркова гіпертензія. 5. Діабетична нефропатія. 6. Артеріальна гіпертензія з підвищеним діастоличним тиском (разом з Нефроліком). 7. Нирковий тиск (разом з Гіпертаном). 8. Гепатит С. 9. Після прийому сечогінних. 10. Простатит. 11. Нетримання сечі у людей старшого віку внаслідок послаблення сфінктера. 12. Кістозні утворення.

Показання до застосування

По 5 крапель із двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15-30 хв. перед вживанням їжі та четвертий раз на ніч. У гострій стадії захворювання варто приймати Гломеран по 3-5 крапель через кожні 1-2 години із 2 столовими ложками теплої води. Ефективність Гломерану більш виражена в поєднанні з іншими ліками за призначенням лікаря. За потреби схему прийому можна змінити, розширити.

Протипоказання і побічні ефекти

Не виявлені.

Умови та термін зберігання

Зберігати при кімнатній температурі до дати, зазначеної на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість. Перед вживанням збовтувати.