Зображення Інтелятрин

Інтелятрин

в наявності
  • Тип застосування: Внутрішнє
  • Фітокомпозиції: 30 мл
Засіб із цілющих рослин Інтелятрин призначається для відновлення порушених фізіологічних властивостей кори головного мозку, рівноваги основних її процесів як в інтелектуальній, так і в емоційній сферах. Інтелятрин заспокоює, не пригнічуючи нервової системи, та підсилює розумову діяльність; поліпшує кровообіг і метаболізм клітин кори головного мозку, має спазмолітичну дію.
Количество
130,00 ₴

Cклад

Склад на 30 мл фітокомпозиції:

водно-спиртові екстракти: трави меліси – 10 мл, трави кропиви собачої – 10 мл, кореневищ з коренями синюхи голубої – 10 мл.  Допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е 1510.

Без ГМО.

Способи застосування і дози

1. Головний біль, запаморочення, порушення пам’яті і координації. 2. Емоційна втома, пониження інтелектуальних здібностей. 3. Порушення функцій щитоподібної залози й усієї серцево-судинної системи (разом із Струміном та Нормострумом). 4. Хвороба Паркінсона. 5. Понижений тиск та судинна дистонія. 6. Хонгітивні порушення, атеросклероз.

Показання до застосування

По 5 крапель із двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15-30 хв. перед вживанням їжі та четвертий раз на ніч. Під час загострення захворювання – по 5 крапель із двома столовими ложками теплої води кожні 1-2 години.

Протипоказання і побічні ефекти

Не виявлені.

Умови та термін зберігання

Зберігати при кімнатній температурі до дати, зазначеної на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість. Перед вживанням збовтувати.