Зображення Мастоден

Мастоден

в наявності
  • Тип застосування: Внутрішнє
  • Фітокомпозиції: 30 мл
Засіб із цілющих рослин Мастоден має розсмоктувальну дію при розростанні сполучної тканини молочної залози (мастопатія). Ці доброякісні утворення безболісні, різноманітної форми і розміру, і можуть навіть не турбувати. Але це не означає, що лікування не потрібне, оскільки прогресуючий процес може призвести до виникнення пухлини. Тривале використання мікродоз Мастоде-на призводить до розсмоктування доброякісних пухлин молочної залози. Лікар допоможе підібрати індивідуальну схему прийому.
Количество
130,00 ₴

Cклад

Склад на 30 мл фітокомпозиції:

водно-спиртові екстракти: трави материнки – 7,5 мл, плодів калини – 7,5 мл, трави меліси – 7,5 мл, квіток лаванди – 7,5 мл. Допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е 1510.

Без ГМО.

Способи застосування і дози

1. Фіброзно-кістозні мастопатії. 2. Аденоматози молочної залози. 3. Ущільнення тканини молочної залози внаслідок травми. 4. Ущільнення і тяжистість тканини молочної залози внаслідок застуди, гельмінтозів та вірусних захворювань. Для більш інтенсивного розсмоктування вузлуватих ущільнень доцільно додавати 1-3 краплі Антинодума або Туморану, для пом’якшення тканини молочної залози 1-5 крапель Боліга. Також можна доповнити лікування фітокомпозіціями: Фіброман, Аднексан, Лімфогран

Показання до застосування

По 5 крапель із двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15-30 хв. перед вживанням їжі та четвертий раз на ніч.

Протипоказання і побічні ефекти

Не виявлені.

Застереження!

Під час лікування суворо забороняється вживати алкогольні напої, бо це може спричинити загострення хвороби та погіршити стан хворої.

Умови та термін зберігання

Зберігати при кімнатній температурі до дати, зазначеної на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість. Перед вживанням збовтувати.