Зображення Нормопульс

Нормопульс

в наявності
  • Тип застосування: Внутрішнє
  • Фітокомпозиції: 30 мл
Засіб із цілющих рослин Нормопульс вирівнює ритм роботи серця за рахунок поліпшення мікроциркуляції в серцевому м’язі і нормалізації метаболічних процесів у ньому, тобто сприяє усуненню екстрасистолії. Екстрасистолія – порушення серцевого ритму,зумовлене позачерговим скороченням м’язів серця, відчуттям «завмирання» серця, «тремтінням у грудях», запамороченням голови тощо. При дослідженні пульсу спостерігається випадіння однієї хвилі з відновленням у подальшому нормального ритму. Діагноз підтверджується аускультативно, електрокардіографічно і при УЗДсерця. Нормопульс – симптоматичний засіб, застосування його виправдане лише з одночасним лікуванням основного захворювання, яке спричинило екстрасистолію (інфаркт міокарда, гіпертиреоз, гіпотиреоз, інтоксикація, інфекційні, алергічні захворювання).
Количество
130,00 ₴

Cклад

Склад на 30 мл фітокомпозиції:

водно-спиртові екстракти: трави кропиви собачої – 6 мл, трави астрагалу – 6 мл, квіток глоду – 6мл, трави меліси – 6 мл, трави деревію – 6 мл. Допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е 1510.

Без ГМО.

Способи застосування і дози

1. Аритмія. 2. Гіпертонія. 3. Екстрасистолія різного походження. 4. Комплексне лікування основного захворювання, що спри- чиняє екстрасистолію.

Показання до застосування

До 5 крапель із двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15-30 хв. перед вживанням їжі та четвертий раз на ніч. Під час погіршення стану (після нервування, переживань, під час фізичної і розумової перевтоми) – по 3-5 крапель через кожні 1-2 години до покращення стану.

Протипоказання і побічні ефекти

Не виявлені.

Умови та термін зберігання

Зберігати при кімнатній температурі до дати, зазначеної на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість. Перед вживанням збовтувати.