Зображення Околік

Околік

в наявності
  • Тип застосування: Внутрішнє
  • Фітокомпозиції: 30 мл
Засіб із цілющих рослин Околік застосовується при порушенні зору та глаукомі. Під час цього захворювання спостерігається підвищення внутрішньоочного тиску, пониження гостроти і звуження поля зору, головний біль, запаморочення, туман і блискавки в очах. Якщо процес не зупинити і він буде прогресувати, можлива повна втрата зору. На початковій стадії захворювання Околік відновлює зорові функції очей, у більш задавнених випадках припиняє розвиток глаукоми і поліпшує стан.
Количество
130,00 ₴

Cклад

Склад на 30 мл фітокомпозиції:

водно-спиртові екстракти: трави кропиви собачої – 7,5 мл, квіток волошки синьої – 7,5 мл, плодів шипшини – 7,5 мл, трави сону лугового – 7,5 мл. Допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е 1510.

Без ГМО.

Способи застосування і дози

1. При усіх формах і стадіях глаукоми. 2. Підвищений внутрішньочерепний та внутрішньоочний тиск. 3. Пухлини головного мозку. 4. Черепно-мозкові травми. 5. Інсульти та інфаркти мозку. Прийом можна поєднувати із Неврином, Арнікою, Вазонормом, Склерозаном та Веноліком. Зовнішньо застосовується засіб Прозір.

Показання до застосування

По 5 крапель із двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15-30 хв. перед вживанням їжі та четвертий раз на ніч.

Протипоказання і побічні ефекти

Не виявлені.

Умови та термін зберігання

Зберігати при кімнатній температурі до дати, зазначеної на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість. Перед вживанням збовтувати.