Зображення Оксамит (лосьйон)

Оксамит (лосьйон)

в наявності
  • Тип застосування: Зовнішнє
  • Лосьйон-тонік: 50 мл
Засіб із цілющих рослин Оксамит сприяє руйнуванню волосяних цибулин, знебарвлює і потоншує волосся, а з часом припиняє його ріст. Застосовують для лікування зовнішніх проявів гірсутизму і гіпертрихозу. Гірсутизм – захворювання, яке проявляється надмірним ростом волосся у жінки: на обличчі, грудях, ногах тощо, обволосіння «за чоловічим типом», яке виникло внаслідок порушення гормональної системи організму (порушення функції наднирників, гіпофізу, яйникків, щитоподібної та підшлункової залоз).
Количество
130,00 ₴

Cклад

Склад на 50 мл лосьйону

Способи застосування і дози

Зовнішні ознаки гірсутизму, гіпертрихозу.

Показання до застосування

Бинтом, змоченим в Оксамиті, втирають засіб у ділянку патологічного обволосіння раз на день. Перед застосуванням волосся можна видалити. Для досягнення цілковитої ефективності необхідно визначити причину патології та усунути її, а Оксамит застосувати як допоміжний засіб. Для нормалізації гормональних порушень у жінок пити чай із цвіту липи: навесні та восени по два місяці.

Протипоказання і побічні ефекти

Не виявлені.

Умови та термін зберігання

Зберігати при кімнатній температурі до дати, зазначеної на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість. Перед вживанням збовтувати.