Зображення Оскар

Оскар

в наявності
  • Тип застосування: Внутрішнє
  • Фітокомпозиції: 30 мл
Засіб із цілющих рослин Оскар має цілеспрямовану протипухлинну дію на кісткову тканину.
Количество
130,00 ₴

Cклад

Склад на 30 мл фітокомпозиції:

водно-спиртові екстракти: коренів живокосту – 5 мл, трави півонії – 5 мл, трави материнки – 5 мл, трави барвінку  – 5 мл, трави кірказону – 5 мл, листя подорожнику – 5 мл. Допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е 1510.

Без ГМО.

Способи застосування і дози

1. Новоутворення у кісткових тканинах та ураження кісток (запального, травматичного, аутоімунного походження тощо). 2. Остеомієліти. 3. Трофічні виразки на фоні тромбофлебіту, трофічні виразки, що виникли внаслідок пролежнів. 4. Гострі стани в щелепно-лицьовій хірургії: екстракція зубів, розтин абсцесів, остеомієлити щелепи. 5. Реабілітація в післяопераційний період з приводу гриж хребта. 6. Травми кісток і окістя: спортивні, побутові, виробничі та інші. 7. В комплексному лікуванні інших хвороб кістково-мязової системи: остеохондроз хребта, хвороба Бехтєрєва (анкілозуючий спондилоартрит), асептичний некроз колінних суглобів (хвороба Кеніга).

Показання до застосування

По 5 крапель із двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15-30 хв. перед вживанням їжі та четвертий раз на ніч.

Протипоказання і побічні ефекти

Не виявлені.

Умови та термін зберігання

Зберігати при кімнатній температурі до дати, зазначеної на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість. Перед вживанням збовтувати.