Зображення Птозан

Птозан

в наявності
  • Тип застосування: Внутрішнє
  • Фітокомпозиції: 30 мл
Засіб із цілющих рослин Птозан має специфічну дію на м’язово-сполучний апарат органів малого тазу та інших тканин у жінок. Він зміцнює, нормалізує тонус м’язів і зв’язок, що підтримують матку і піхву. Внаслідок цього зникають симптоми опущення матки і піхви (часті та переривисті сечовиділення, нетримання сечі тощо), загин шийки матки (болючі й сильні місячні; дуже тяжко за-вагітніти і виносити цю вагітність). Також пом’якшуються клінічні прояви випадіння стінок піхви і матки. При опущеному шлунку та нирок додаємо для швидшого одужання Гастротон і Нефроптан.
Количество
130,00 ₴

Cклад

Склад на 30 мл фітокомпозиції:

водно-спиртові екстракти: листя кропиви – 6 мл, трави грициків звичайних – 6 мл, трави материнки – 6 мл, плодів ялівцю – 6 мл, трави фіалки триколірної – 6 мл . Допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е 1510.

Без ГМО.

Способи застосування і дози

1. Птози різного походження і локалізації. 2. Опущення матки, стінок піхви та інших сечостатевих органів. 3. Випадіння стінок піхви І і II ступеня. 4. Післяопераційний період (операція з приводу випадіння стінок піхви, матки. Разом з Ректоліком). 5. Загин шийки матки неорганічного походження. 6. При фібромі матки, аднекситі, ендометриті, болючих місячних. 7. Безпліддя. 8. Енурези. 9. Блефороспазм.

Показання до застосування

По 5 крапель із двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15-30 хв. перед вживанням їжі та четвертий раз на ніч.

Протипоказання і побічні ефекти

Не виявлені.

Умови та термін зберігання

Зберігати при кімнатній температурі до дати, зазначеної на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість. Перед вживанням збовтувати.