Зображення Ревматин

Ревматин

в наявності
  • Тип застосування: Внутрішнє
  • Фітокомпозиції: 30 мл
Засіб із цілющих рослин Ревматин полегшує стан хворих, які страждають на ревматологічні захворювання. Внаслідок ревматизму пацієнти потерпають від болю у великих і середніх суглобах, спостерігаються збільшення розмірів суглобів, набряки і порушення рухомості. Для ревматизму характерні симетричність і «переліт» уражень. Ураження шкіри бувають у вигляді кільцеподібної еритеми і ревматичних вузликів. Під час обстеження визначається серцева патологія у вигляді ревмокардиту з формуванням різних вад серця. Окрім згаданого, спостерігається легенева, гастродуоденальна, печінкова патологія різного ступеня. Застосування Ревматину зменшує больові відчуття, призупиняє розвиток вад серця, збільшує період стійкої ремісії, що поліпшує здоров’я і життя хворої на ревматизм людини.
Количество
130,00 ₴

Cклад

Склад на 30 мл фітокомпозиції:

водно-спиртові екстракти: плодів лимонника китайського – 6 мл, коренів півонії незвичайної – 6 мл, коренів переступеня білого – 6 мл, листя сумаху дубильного – 6 мл, листя кропиви дводомної – 6 мл . Допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е 1510.

Без ГМО.

Способи застосування і дози

1. Ревматичні захворювання будь-якої локалізації у хронічній і гострій формах. 2. Ревматоїдний артрит, подагра. 3. Системний червоний вовчак (СЧВ). 4. Склеродермія, остеохондрози і артрози, бурсит, дерматоміозит. Загальну терапію ревматизму необхідно поєднувати з місцевим застосуванням – розтиранням, знеболюючими протизапальними мазями, компресами та Санатом.

Показання до застосування

По 5 крапель із двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15-30 хв. перед вживанням їжі та четвертий раз на ніч.

Протипоказання і побічні ефекти

Не виявлені.

Умови та термін зберігання

Зберігати при кімнатній температурі до дати, зазначеної на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість. Перед вживанням збовтувати.