Вопрос ответ
Чи витримало б серце?!
«Мені 51 рік. У «Зеленій планеті» лікуюся три роки. Лікарі виявили у мене фіброміому 10-12 тижнів. Запевняли, що без операції не обійтись. Та чи витримало б моє хворе серце?! У кращому випадку медики радили лікуватись гормональними пігулками.
Я не пила жодних хімічних препаратів. Пам’ятаю, у молодості застосовувала «гормони». Не вилікувалась, а лише поповніла. Тому зараз звернулася до Земної. Вона рекомендувала Фіброман, Аднексан, Кістолік, Нормострум, Фемінат. Внаслідок траволікування фіброміома почала зменшуватись, я уникла операції.
А ще був випадок. Півроку тому я отруїлася грибами, і мене поклали в лікарню. Знаєте, що неприємно вражає? Те, що лікарі наче наосліп виписують хворому медикаменти. Не сприймає організм одних препаратів – пропонують інші. Не підходять другі – виписують треті. І все це купуєш за власні кошти. Та й невідомо, чи вилікуєшся?! А завдяки краплям з трав Земної людина одужує. Знаю це також із розповідей родичів, знайомих, сусідів, які лікуються в «Зеленій планеті».
До Земної – Шевченко
«Наша сім’я лікується в «Зеленій планеті» понад п’ять років. Після народження сина в мене на тілі з’явилися червоні плями, схожі на опіки. Шкіра свербіла так, що навіть вночі не могла спати, – тіло роздирала до крові. Спочатку лікарі стверджували, що це екзема, потім – короста. Дев’ять місяців я пила медикаменти, – безрезультатно. Якось подруга підказала: «Не можу дивитись, як мучишся. Я вилікувала свою дитину від панкреатиту у Наталі Земної і тобі раджу до неї звернутись». Спочатку я засумнівалась: невже композиції з трав можуть бути сильнішими за хімічні препарати?! Але ради не було. Поїхала в «Зелену планету». «У вас – звичайна алергія», – мовила Наталя Петрівна і рекомендувала Алергін, Імунат, Гастротон, Гепахол. За два тижні свербіж минув. Зараз в «Зеленій планеті» одному синові лікую щитовидну залозу, іншому – печінку, а чоловіка – від кропив’янки. Одужала я – вірю, що вилікуються сини та чоловік».
Надворі спека – а мені холодно
«Лікуватися в «Зеленій планеті» порадив священик. Пам’ятаю, надворі була спека. Наталя Земна йшла по дорозі в «Зелену планету» Маріуполя. Назустріч жінка. Побачивши Земну, пришвидшила ходу: «Наталіє Петрівно, біля аптеки Вас жде …міліція».Земна здивувалась: «Що ж такого я наробила?».
Тоді я підійшла до Земної і кажу: «Доброго дня, Наталіє Петрівно. Це я чекаю на вас, – Міліція». Спочатку цілителька нічого не зрозуміла. І розсміялася, коли дізналася, що маю таке оригінальне прізвище. А ще я мовила їй, що хочу подякувати за своє одужання. Ось як усе було.
Мені 63 роки. Кілька років мене лихоманило. Було холодно навіть у спеку. Влітку, коли люди засмагали на пляжах, я одягала теплу шкіряну куртку. Лихоманити мене почало після того, як перехворіла на запалення легенів. Окрім того, мала камінці у жовчному і сечовому міхурі, опущені нирки, болів шлунок, печінка, підшлункова залоза. До кого тільки не зверталася (уролога, нефролога, терапевта, гастроентеролога), – ніхто не міг вилікувати.
Хімічні препарати не допомагали. Жодний медик не міг пояснити причини захворювання, відповідно — не поставив правильний діагноз. Часто лежала в лікарні. За три-чотири тижні виписували, ще тиждень – два я лікувалася вдома. Та що з того?! Минав місяць-другий – і ставало гірше.
Якось у церкві я розповіла священику про своє самопочуття. «Хто ж може порятувати мене?!», – запитала у нього. «Лікуйся травами», – відповів отець. І благословив.
Пам’ятаю, як у травні 2002-го я вперше прийшла до Наталі Земної. Надворі було тепло, а я – в шубі, хутряній шапці, зимових чоботах. Тоді цілителька пояснила мені, що постійне відчуття холоду може «давати» хвора підшлункова залоза. А ще – опісторхоз. Це досить небезпечний паразит, яким можна заразитися, коли людина їсть недостатньо просмажену рибу, уражену котячою двоусткою. Близько року я застосовувала Гельмін, Діамант, Золотник, Гепахол. Коли одужала, то по-справжньому почувалася щасливою».
Ліки з посилки
«Із Земною я познайомилася років десять тому. У мого батька була аритмія серця, інфаркт. Хімічні препарати не допомагали. І я написала до цілительки лист. Оскільки 10 років тому в Мукачеві «Зеленої планети» ще не було, а домашньої адреси Земної я не знала, то на конверті зазначила: «Київ. «Зелена планета». Незабаром від Наталі Петрівни отримую для батька посилку з цілющими травами. Потім вона рекомендувала татові свої ліки. Батько ретельно лікувався ними й одужав.
Тепер і я лікуюся в «Зеленій планеті». У мене був підвищений вміст цукру у крові, – 12 ммоль/л. До лікарів не зверталася. Не хотіла отруювати організм хімічними препаратами. Окрім того, у мене був слабкий зір: на відстані 200 метрів навіть людини не могла розгледіти.
Тепер вміст цукру у крові – в нормі, зір покращився, вилікувала також печінку, шлунок. Окрім того, раніше я страждала на ожиріння (важила 100 кілограмів), а зараз – 80. Це завдяки Діаманту, Гепахолу, Гастротону, Нефроліку, Асцитану, Нормоструму. Тіло стало легшим, а я енергійнішою, – і все це без виснажливих дієт. До речі, в Земної лікується багато моїх односельчан (я з Великоберезнянського району). Вони знають, як ми з батьком одужали завдяки її лікам, і повірили в силу трав».
Поліпів позбулася
«Мені 33 роки.Два роки я навчалася на магістратурі в університеті Оклахоми на факультеті англійської філології. На літніх канікулах мріяла приїхати у рідне Мукачево і повідомити батькам дві приємні новини: про те, що незабаром отримаю диплом магістра і вийду заміж за американця. Але…
Обстежившись на ультразвуковій діагностиці (УЗД), лікарі виявили у мене новоутворення на стінках матки (три поліпи розміром 10 мм кожен). Я налякалася, звернулася до лікарів. Одні рекомендували зробити гітероскопію (внутрішнє обстеження матки), інші стверджували, що необхідна операція.
Знаю, що це ризиковано. Адже після оперативного втручання можу стати безплідною. Якщо ж і завагітнію, то невідомо, чи зможу виносити дитину. Спочатку застосовувала хімічні препарати. Але поліпи як були, так і залишились. «Нема чого, доню, ходити по лікарнях, – сказала мені мама. – Спробуй порятуватися травами. Чула я від людей, що Наталя Земна такі захворювання, як у тебе, виліковує». І я поїхала в «Зелену планету».
Упродовж двох місяців за рекомендацією Земної я лікувалася Гепахолом, Діамантом, Гастротоном, Нормострумом, Уросептом, Псореполом, Фемінатом, Птозаном. І ось під час місячних я помітила щільний кров’яний клубок. Коли знову обстежилася на УЗД, лікар повідомила: у мене не три, як раніше, а лише два поліпи, які набрякли. Я не знала: добре це чи погано і звернулася до Земної вдруге. Вона заспокоїла, мовляв, це нормальне явище. Адже, перш ніж відпасти, поліпи під дією трав спочатку набрякають. Тож вірю, що невдовзі одужаю й уникну оперативного втручання».
Від абсцесів порятував… Порятунок
«Кілька років тому я застудилася. За допомогою звернулася в поліклініку за місцем проживання. Терапевт приписав пігулки та уколи (мені їх робила донька).
Та оскільки вона не мала медичної освіти, ін’єкції робила неправильно. В мене почався абсцес. Ягодиця стала твердою, багряно-синього відтінку з трофічними змінами шкіри. При обстеженні на ультразвуковій діагностиці абсцес не візуалізувався. Були лише ознаки вираженого лімфостазу та інфільтрації м’яких тканин ягодиці. М’язи ягодиці страшенно набрякли. Я навіть рухатися не могла, – увесь час лежала на животі.
Результати обстеження на УЗД показала дільничному лікареві й отримала скерування у хірургічне відділення шпиталю. Там хірурги поставили діагноз «постін’єкційний інфільтрат» і повідомили: без оперативного втручання не обійтись, адже необхідно здренувати (почистити) уражені абсцесом м’язи, аби не було поганих наслідків.
Щоб уникнути операції, донька звернулася за допомогою в «Зелену планету». Пояснила ситуацію. Там рекомендували Ерізепан, Лімфогран, Венолік, а хвору ділянку тіла змащувати Порятунком.
Вже наступного дня після початку лікування я краще себе почувала, почала ходити. Набряки помітно зменшилися. Хірурги здивувалися: на відміну від хімічних препаратів, завдяки лікам «Зеленої планети» я позбулася абсцесу й уникла операції».
Вилікувалась від кісти й уникла операції
«У «Зеленій планеті» нашого затишного закарпатського містечка Мукачева, окрім жителів області (близько 76 національностей), лікуються із сусідніх країн – Словаччини, Чехії, Угорщини, Румунії. Серед відвідувачів — чимало медиків. Я, наприклад, працюю медсестрою.
Вірю в силу траволікування. Серйозними недугами ніколи не хворіла. Та якось заболіло в шиї. Промацала, а там – ущільнення. Ультразвукова діагностика підтвердила: один вузол – 2,5 см, інший – 9 мм. Ендокринолог виписав пігулки, та про всяк випадок порекомендував звернутися до Земної, мовляв, не допоможе – тоді вузли треба прооперувати. Наталя Петрівна рекомендувала Струмін, Кістолік, Лімфогран, Ларинган, Мигдалік. Я виконувала всі її рекомендації і за місяць кіста зменшилась спочатку до 1,3; потім – до 1 мм. Тепер лікуватиму в «Зеленій планеті» підшлункову залозу. Адже ліки з трав помічні, без побічних дій. До того ж приємно лікуватися там, де до тебе ставляться ввічливо, де почуєш компетентну думку фахівців, зокрема, консультантів Ольги та Андрія Потокі, які працюють у «Зеленій планеті» нашого міста».
Параліч – не вирок
«Мені 40 років.До Земної порадила звернутися колишня однокурсниця.
«Земна повернула мене до життя, – сказала мені товаришка. – В мене був паралізований лівий бік. Лікарі сказали, що я безнадійна і сяду в інвалідний візок. Тоді я звернулася до Земної».
Вона заспокоїла товаришку і мовила: «Усяка хвороба лікується». І справді: після лікування в «Зеленій планеті» жінка стала на ноги. А як одужала, то знову приїхала в лікарню показатися лікарям. Побачивши її здорову та бадьору, вони аж завмерли від здивування. До речі, мама моєї подруги також колись ходила з палицею, а після лікування в Земної як молодичка бігає.
Тепер я лікуюся в «Зеленій планеті» від безсоння. Теж далися взнаки тривалі стреси. За тиждень після застосування Інтелятрину та Нормоструму я стала врівноваженою, а безсоння – як рукою зняло».
Поліп зсохся і відпав
«Мені 80 років.Почувши, що у Вінниці відбудеться зустріч з Наталею Петрівною, я приїхав в «Зелену планету Земної» вдосвіта, за кілька годин до початку робочого дня. Із Земною зустрічався лише раз. У мене – аденома простати. Вірю, що цілителька вилікує мене ліками з трав. І ось чому.
Років десять тому в моєму носі виріс поліп (тоді я жив в одній з країн колишнього Союзу). Там мене прооперували. Але після операції поліпи знову росли.
Чим я тільки не закапував ніс: і соком з буряка, і настоями з трав, – не допомагало. Лікарі казали: це від нежитю. Скерували на процедури. Потім сім’я переїхала в Україну, – і це було моє спасіння. Дружина любить слухати радіопередачі за участю Земної. Якось почула інтерв’ю із жінкою, яка вилікувалась від поліпів Псореполом. Оскільки «Зеленої планети» тоді у Вінниці ще не було, за Псореполом я їздив аж до Києва. Пив краплі з трав, ще й ніс ними закапував. Поліп поступово зсихався і врешті-решт відпав. Відтоді не знаю, що таке поліпи. Вірю, що і тепер Земна вилікує від аденоми. Бо хімічні препарати від хвороби не рятують, лише болячок додають».
«У 2009 році в мене почав погіршуватися зір. Лікарі поставили діагноз: катаракта. Звернулася до Земної. Внаслідок застосовування Зірочника, Прозіру, Гепахолу-3, Нефроліка почала краще бачити.
Окрім того, в мене були серцеві напади, запаморочення голови. Діагнози: екстрасистолія, брадикардія. Пульс знизився до 39-43 ударів. Лікарі рекомендували ставити кардіостимулятор. Я без вагань звернулася до Вас, Наталіє Петрівно, – засоби з трав знову допомогли мені одужати».