Вопрос ответ
«Тіло мого 13-річного сина було «засіяне» прищами. Медики лікували малого пігулками, уколами, мазями понад 10 літ, але висипи не зникали. Особливо багато фурункул було на животі і під колінами. А на носі аж повідкривалися рани.
Наталя Земна рекомендувала Гепахол, Гастротон, Гельмін та Алергін. А ще радила обмежити Тараса у вживанні солодощів. Композиціями з трав син вилікував шлунок, печінку, позбувся глистів і шкіра стала чистою. Тарас одужав. Дивуюся: наука пішла вперед, а дерматологи не могли вилікувати дитини».
«У дитинстві я рідко застуджувався. Проблеми з горлом відчув понад два роки тому. Почалося з того, що я недолікував ангіну. Варто було з’їсти морозиво, випити склянку газованої води чи промочити ноги, як підвищувалася температура тіла, «дерло» в горлі. Мигдалики червоніли, збільшувалися, загноювались, голос захрипав. Лікарі поставили діагноз: хронічний тонзиліт. Тривале лікування антибіотикамине допомагало. Лікарі рекомендували видалити мигдалини, мовляв, це єдиний для мене «порятунок». Аби уникнути оперативного втручання, я звернувся до Земної. Моїй знайомій цілителька вилікувала щитовидну залозу. Жінка настільки була задоволена лікуванням, що невдовзі в «Зелену планету Земної» привеламою маму також з хворою щитовидною залозою.
Словом, через два тижні після початку лікування Мигдаліком, Респіраном, Лімфограном, Імунатом біль у горлі минув, мигдалики зменшилися, голос відновився. Вже й під гітару з друзями можу поспівати. Щоправда, аби «підкріпити» лікування, продовжую пити краплі «від природи».
На жаль, мої друзі надають перевагу хімічним препаратам. Це від звички. Заболить голова. Куди біжиш? У найближчу аптеку (їх зараз – на кожному кроці). Рідко який лікар випише хворому ліки з трав. Можливо, медики мало знають про лікарські рослини?! Складається враження: що більше в препараті «хімії» – то сильніша похвала. Можливо, комусь це вигідно?! А те, що імунітет від застосування хімічних препаратів слабшає, «букет» побічних дій «зацвітає», це, здається, нікого це хвилює.
Моя бабуся – фельдшер. Добре знається на травах. У дитинстві лікувала мене ромашкою, подорожником, липовим цвітом, корою дуба, – тим, що росло неподалік дому. Пригадую, бабуня зривала листя деревію, розминала, аби воно пустило сік, і прикладала до рани. Кров спинялася – рана «затягувалася». Від бабусі намагаюся і собі не відставати. Відчув полегшення від траволікування і тепер раджу своїм однокурсникам (навчаюся в одному з університетів) поправляти здоров’я лише в «Зеленій планеті Земної».
«Мені 54 роки. Два місяці була прикута до ліжка, зараз ходжу. Вилікувалася за допомогою відварів з трав за рецептами Наталі Земної, що надруковані в газеті «Зелена планета Земної».
Було усе так. Біль терзав моє тіло упродовж 20 років. Спочатку у хребті поколювало, – не звертала уваги. З віком слабість посилилась. У селі роботи – непочатий край, а я не можу ні зігнутися, ні розігнутися. То якоюсь маззю натру, то помасажую спину. Біль трохи відпустить – я далі до роботи. Словом, терпіла.
Коли хвороба мене «скрутила», вирішила серйозно взятися за здоров’яі пішла по лікарях. Вони поставили «букет» діагнозів: жовчокам’яна хвороба (камінці – 16 і 18 мм), артроз, остеохондроз. А ще – захворювання підшлункової залози, шлунку, печінки… Скільки спеціалістів – стільки й діагнозів. І почалося: лікарня – за лікарнею, а покращання нема.
Випишуть зі шпиталю додому – наче краще почуваюся. Через місяць знову все тіло болить. Руки терпнуть, ноги набрякають, тиск піднімається… Ще й почала дуже повніти. Знову відлежу в лікарні, – ніякої різниці, як було, так і є. Відвезуть до іншого шпиталю – те саме. Словом, безглуздо витрачати гроші на те, що тебе не рятує. Врешті-решт привезли додому – і я зовсім злягла, два місяці з ліжка не вставала. Боліло все тіло. Навіть пальцем не могла поворухнути. «Ото сьогодні відлежу, а завтра (коли стане краще) встану», – тішила себе думкою. Але ні завтра, ні за місяць біль не вщухав.
Для сім’ї доньки я стала тягарем. Прикута до ліжка: ані їсти зварити, ані випрати. Майже щодня – сварки, крики, стреси… Не могла я більше цього всього витримувати. Нарешті терпець увірвався і я сказала доньці: «Вези мене куди-небудь, у галайсвіти, аби не муляти очі нікому, бо накладу на себе руки».
Показали мене «світилам» медицини в іншій області. Лікар сказав, що оперативне втручання неминуче, колінний суглоб треба замінити на штучний. Далася взнаки давня автокатастрофа, під час якої колінний суглоб був розтрощений. Травма дала поштовх хворобі. Та коли я дізналася вартість операції (майже 20 тисяч гривень), була шокована. Яка там операція, – у кишені вітер гуляє… І я знову залишилася один на один зі своїми болячками.
Впала духом. Що робити – не знала. Якось читаю газету «Зелена планета Земної» і подумала: чому б не лікуватися травами? Зібрала номери газети за всі роки і почала шукати, якими лікарськими рослинами Наталя Петрівна радить лікувати такі болячки, як у мене.
Невдовзі кухня перетворилася на лічницю. Де не стань – відвари, настої, зілля. Чого там тільки не було: суниця, подорожник, календула, кукурудзяні рильця, хвощ, дика морква, калина… Чотири місяці, день у день, я ретельно пила настої та відвари з трав, які готувала за рецептами Земної. Полегшення відчула на третій місяць…
Вірите чи ні, коли я вперше вставала на ноги і зробила кілька кроків, знову жити захотілося. Ридала на цілу хату. Нарешті обстежилась у лікарні. Ультразвукова діагностика показала: камінців у жовчному міхурі нема, печінка, підшлункова залоза – в нормі, печія минула. На радостях я навіть теплицю біля хати побудувала. Богу дякувати, ходжу до сьогодні. Було б здоров’я, все інше наживемо. Його вартість знає лиш той, хто його втратив. Я вилікувалася відварами з трав. Якби застосовувала природні засоби «Зеленої планети Земної», то, думаю, одужала б набагато швидше.
Тепер сусідам раджу лікуватися лише в «Зеленій планеті». До речі, раніше у селі ніхто не знав про мої болячки. Люди особливо не розпитували доньку про мене, бо в кожного — свої проблеми. А нещодавно зустрічаю сусідку. Вона мало не плаче: «Ти, Євдокіє, здається, ходити не могла, ноги тебе боліли. А зараз он яка моторна. У кого ж ти лікувалася? У мене пекельний головний біль, болить хребет, суглоби, ноги, терпнуть руки. Може, і я туди поїхала б?». І я розповіла сусідці усе, як було. Тепер і вона лікується в «Зеленій планеті».