Зображення Санат

Санат

в наявності
  • Тип застосування: Зовнішнє
  • Фітокомпозиції: 30 мл
Засіб із цілющих рослин Санат має протизапальну, розсмоктувальну, знеболюючу, бактерицидну властивості. Після легкого змащування шкіри виникає гіперемія (почервоніння і відчуття печії на 1-2 хвилини) внаслідок розширення капілярів і посиленого притоку крові до ураженого місця. Подразники із трав рослинного походження, йодисті сполуки, які містяться в Санаті, мають властивість глибоко проникати у тканини і швидко усувати патологічні процеси, запалення і біль.
Количество
130,00 ₴

Cклад

Склад на 30 мл

Способи застосування і дози

1. Міозити, артрити, радикуліти, бурсити, тендовагініти, невралгії і неврити різних локалізацій. 2. Вульгарні вугрі, демодекоз. 3. Гніздове полисіння, порушення трофіки волосяної частини голови (надмірне випадіння волосся). 4. Герпеси (оперізуючий лишай), після зникнення висипань. 5. Для знаття спастики м’язів.

Показання до застосування

Флакон із Санатом зігріти в руці, збовтати до рідкого стану. Потім легкими рухами невелику кількість Санату втирати в шкіру на протязі 1-1,5 хв. і через 3-5 хв. тепло вкутати уражену ділянку. Процедуру повторювати 1-2 рази на день. При демодекозі щодня протирати шкіру лосьйоном Лана або Септодермом. Усуваючи вугрі та демодекоз, змастити уражені ділянки шкіри кремом Лілея, через 10-30 хв. нанести Санат. Процедуру повторювати ввечері через 2 дні на третій. Відчуття жару та печіння після застосування Санату зникають через 3-5 хв. У разі випадіння волосся та облисіння Санат втирати в полисілі ділянки шкіри 2 рази на тиждень до миття голови. Щоб менше пекло шкіру, можна попередньо за 1-2 години змастити шкіру кремом Лілея. Без крему Лілея лікування проходить швидше і ефективніше, але вона застерігає від опіку. У разі артритів, радикулітів, невралгії, міозитів втирати в болючі ділянки тіла щодня і тепло закутувати.

Протипоказання і побічні ефекти

Не виявлені.

Застереження!

Санат застосовувати обережно. Перше пробне застосування слід зробити на невеликій ділянці шкіри, щоб перевірити чутливість до засобу. Санат легенько втирати в невимиту шкіру, допоки пече. При застосуванні можна попередньо змастити шкіру кремом Лілея або іншим.

Умови та термін зберігання

Зберігати в звичайних умовах до дати, зазначеної на етикетці.