Зображення Стенокард

Стенокард

в наявності
  • Тип застосування: Внутрішнє
  • Фітокомпозиції: 30 мл
Засіб із цілющих рослин Стенокард діє спазмолітично на судини серця і застосовується для лікування стенокардії – однієї з клінічних форм ішемічної хвороби, яка виявляє себе нападами загрудинного болю від фізичного навантаження, або без нього. Однією з причин стенокардії є спазм коронарних судин, який ефективно усувається при застосуванні Стенокарду. Спочатку зменшуються, а згодом зовсім зникають больові відчуття і напади стенокардії.
Количество
130,00 ₴

Cклад

Склад на 30 мл фітокомпозиції:

водно-спиртові екстракти: плодів глоду, трави деревію, насіння кропу посівного, листя м’яти перцевої, кореневищ  з коренями валеріани. Допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е 1510.

Без ГМО.

Способи застосування і дози

1. Стенокардія стабільна (I–IV функціональні класи). 2. Нестабільна стенокардія (разом з іншими лікарськими засобами). 3. Інфаркт міокарда (у комплексі з іншими засобами). 4. Постінфарктний кардіосклероз, атеросклеротичний атеросклероз аорти. 5. Порушення серцевого ритму (в комплексі з протиаритмічними засобами). 6. Гіпертонія. 7. Бронхіальна астма. 8. Депресія. 9. В симптоматичному лікуванні вісцеральних рефлексів при панкреатиті, виразковій, жовчокам’яній, сечокам’яній та іншіх хворобах.

Показання до застосування

По 5 крапель із двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15-30 хв. перед вживанням їжі та четвертий раз на ніч. У разі нападів приймати Стенокард по 5 крапель через кожні 15 хв. з теплою водою, доки не настане покращення. Після нападу повернутися до попередньої схеми.

Протипоказання і побічні ефекти

Не виявлені.

Умови та термін зберігання

Зберігати при кімнатній температурі до дати, зазначеної на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість. Перед вживанням збовтувати.