Зображення Судинник

Судинник

в наявності
  • Тип застосування: Внутрішнє
  • Фітокомпозиції: 30 мл
Судинник – засіб рослинного походження, який цілеспрямовано діє на кровоносні судини, зокрема нижніх і верхніх кінцівок. Поліпшує мікроциркуляцію судинної стінки кровоносних судин серця і нижніх кінцівок за рахунок поліпшення постачання їх киснем. Упереджує агрегацію дрібних судин тромбоцитами. Знижує тонус судин, виявляючи судинорозширювальну дію, і таким чином поліпшує периферичний артеріальний і венозний кровообіг.
Количество
130,00 ₴

Cклад

Склад на 30 мл фітокомпозиції:

водно-спиртові екстракти: трави сухоцвіту багнового – 6 мл, бруньок берези – 6  мл, квіток глоду – 6 мл, пуп’янків софори японської – 6  мл, коренів кульбаби – 6 мл. Допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е 1510.

Без ГМО.

Способи застосування і дози

1. Облітеруючий ендартеріїт, першими ознаками якого є блідість та охолодження пальців або ступнів ніг, трофічні зміни обволосіння (зменшення) та біль у нижній третині гомілки, який виникає під час ходіння і зникає після короткочасного відпочинку. 2. При рожистому запаленні нижніх кінцівок (разом з Ерізепаном). 3. Ішемія судин нижніх кінцівок, зокрема їх атеросклероз. 4. Діабетична ангіопатія. 5. Хвороба Рейно (разом з Нефроліком, Нормострумом, Неврозаном). 6. Ускладнення судинних захворювань, зокрема гангрена (особливо на початковій стадії). Судинник застосовують у комплексі з іншими фітокомпозиціями, дія яких спрямована на усунення основного захворювання або його причини.

Показання до застосування

По 5 крапель із двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15-30 хв. перед вживанням їжі та четвертий раз на ніч. Під час загострення захворювання – по 5 крапель із двома столовими ложками теплої води кожні 1-2 години.

Протипоказання і побічні ефекти

Не виявлені.

Застереження!

Під час вживання ліків і надалі слід утримуватися від паління цигарок, інакше прийом не матиме ефекту.

Умови та термін зберігання

Зберігати при кімнатній температурі до дати, зазначеної на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість. Перед вживанням збовтувати.