Зображення Туморан

Туморан

в наявності
  • Тип застосування: Внутрішнє
  • Фітокомпозиції: 30 мл
Фітокомпозиція із цілющих рослин Туморан – специфічний засіб, який має цитостатичну дію. Різноманітні пухлини вини-кають унаслідок порушення функціонування імунної системи організму, яка втрачає здатність розпізнавати та знищувати нетипові клітини, що утворилися під дією різних мутагенних факторів (радіонукліди, вільні радикали, хімічні речовини тощо), а також внаслідок травм і запальних процесів. Такі нетипові клітини швидко діляться і розростаються. Туморан гальмує розвитокі поділ нетипових клітин (неоплазми), відбувається блокування мітотичного поділу таких клітин. Туморан має виражену цитостатичну дію за монотерапії та в поєднанні з іншими лікарськими засобами.
Количество
130,00 ₴

Cклад

Склад на 30 мл фітокомпозиції:

водно-спиртові екстракти: листя подорожнику  – 10 мл, квіток ромашки лікарської – 10  мл, коренів гірчаку зміїного – 10 мл. Допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е 1510.

Без ГМО.

Способи застосування і дози

1. Ущільнення в різних тканинах усього організму. 2. Доброякісні новоутворення: кісти різної локалізації (разом із Кістоліком, Аднексаном); фіброзні патології – мастопатії (разом з Мастоденом), фіброміоми (разом з Фіброманом); аденома простати (разом із Простаденом); 3. Вузлова форма зоба (разом із Нормострумом або Струміном), лімфогрануломатоз (разом з Лімфограном). 4. Для підсилення розсмоктуючої, протизапальної та знеболювальної дії інших цілющих засобів. Можливе застосування Туморану разом з онкостатиками та променевою і хіміотерапією як допоміжного засобу для лікування злоякісних пухлин (навіть з метастазами), а також у комплексі з фітопрепаратами (Боліг, Антинодум, Бластин) відповідно до причини та локалізації захворювання.

Показання до застосування

Туморан приймати по 5 крапель, а разом з іншими засобами – по 2-3 краплі з двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15-30 хв. перед вживанням їжі та четвертий раз на ніч.

Протипоказання і побічні ефекти

Не виявлені.

Умови та термін зберігання

Зберігати при кімнатній температурі до дати, зазначеної на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість. Перед вживанням збовтувати.