Зображення Болік

Болік

в наявності
  • Тип застосування: Внутрішнє
  • Фітокомпозиції: 30 мл
Засіб із цілющих рослин Болік має знеболювальну, протиспазматичну дії, усуває больові відчуття і поліпшує стан хворих. Сприяє активації ферментативних процесів у клітинах печінки, покращує перистальтику шлунково-кишкового тракту і нормалізує апетит.
Количество
130,00 ₴

Cклад

Склад на 30 мл фітокомпозиції:

водно-спиртові екстракти: квіток  календули - 15 мл, пагонів омели білої– 7,5 мл, коренів лабазника – 7,5 мл.   Допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е 1510.

Без ГМО.

Способи застосування і дози

1. Розлади у шлунку і кишківнику (закрепи, проноси). 2. Наявність різних утворень. 3. Усуває больові відчуття у хворих. 4. Фіброміома матки, фіброзно-кістозні мастопатії, недокрів’я, порушення сечовиділення (входить до схем лікування з іншими фітокомпозиціями). 5. Надмірна вага внаслідок ожиріння та накопичення надлишків рідини у черевній порожнині (разом з Асцитаном та іншими фітокомпозиціями). 6. Сприяє реабілітаційному процесу після пройденого курсу лікування. 7. Комплексне лікування алкоголізму (разом з Інтелятрином).

Показання до застосування

По 5 крапель із двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15-30 хв. перед вживанням їжі та четвертий раз на ніч. Як знеболюючий засіб під час сильного болю – по 3 краплі через кожні 2 години впродовж дня, або і частіше.

Протипоказання і побічні ефекти

При умові точного дозування не виявлені.

Умови та термін зберігання

Зберігати при кімнатній температурі до дати, зазначеної на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість. Перед вживанням збовтувати.