Зображення Гайморин

Гайморин

в наявності
  • Тип застосування: Зовнішнє
  • Олія косметична: 50 мл
Засіб із цілющих рослин Гайморин має протизапальні, пом’якшувальні, ранозагоювальні, знеболювальні, антибактеріальні й високі фітонцидні властивості.
Количество
130,00 ₴

Cклад

Склад на 50 мл фітокомпозиції

Способи застосування і дози

1. Запальні процеси носа, гайморових пазух, ротової порожнини і носоглотки (риніт, нежить, гайморит, синусит, фронтит, тонзиліт, стоматит, аденоїдит тощо). 2. Ангіна, скарлатина. 3. Запальні утворення на шкірі (вугрі, виразки, подразнення).

Показання до застосування

Уражену ділянку шкіри чи слизової оболонки змастити Гайморином за допомогою ватного тампона (гланди, ясна, носові порожнини). При захворюванні на гайморит закрапувати в носові ходи по 2 краплі, дітям по 1 краплі 3-4 рази на день. Набирати для закрапування в ніс підігрітою піпеткою або використовувати у вигляді турунд у ніс на 5-10 хв. 3-4 рази на день. Шкіру, уражену вуграми, змастити, через 20 хв. надлишки зняти серветкою. Внутрішньо доцільно вживати Респіран, Мигдалік, Ларинган, Вірусан.

Протипоказання і побічні ефекти

Не виявлені.

Умови та термін зберігання

Зберігати в прохолодному місці до дати, зазначеної на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість. Перед вживанням ретельно збовтувати.