Зображення Спазмін

Спазмін

в наявності
  • Тип застосування: Внутрішнє
  • Фітокомпозиції: 30 мл
Засіб із цілющих рослин Спазмін усуває спазми судин головного мозку, внаслідок цього зникає головний біль, запаморочення, що супроводжуються нудотою, блюванням, мігренню. Спазмін заспокоює також нервову систему і психіку людини.
Количество
130,00 ₴

Cклад

Склад на 30 мл фітокомпозиції:

водно-спиртові екстракти: кореневищ з коренями родіоли рожевої – 7,5 мл, плодів глоду – 7,5 мл, трави меліси– 7,5 мл, пуп’янків софори японської – 7,5 мл . Допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е 1510.

Без ГМО.

Способи застосування і дози

1. Мігрень. 2. Головний біль із запамороченням і втратою свідомості. 3. Нудота, блювання, пов’язані з головним болем і запамороченням, запаморочення нападоподібного характеру. 4. Атеросклероз церебральних судин (разом із Склерозаном). 5. Гіпертонія (разом із Гіпертаном та Нефроліком).

Показання до застосування

По 5 крапель із двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15-30 хв. перед вживанням їжі та четвертий раз на ніч. Для швидшого усунення головного болю – по 3 краплі з двома столовими ложками теплої води через 15-20 хв.

Протипоказання і побічні ефекти

Не виявлені.

Умови та термін зберігання

Зберігати при кімнатній температурі до дати, зазначеної на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість. Перед вживанням збовтувати.