Зображення Спазмокол

Спазмокол

в наявності
  • Тип застосування: Внутрішнє
  • Фітокомпозиції: 30 мл
Засіб із цілющих рослин Спазмокол має спазмолітичну і знеболювальну дії на кишківник, сприяє усуненню закрепів (запорів), метеоризму (вітрів), болю в животі. Спазмокол є симптоматичним засобом, а для одужання необхідно знайти причину і усунути її. Причиною можуть бути панкреатит, холецистит, гастрит, камені в жовчному міхурі і кішківнику, калові камені або патологія системи органів шлунково-кишкового тракту та порушення функцій нервової системи. Тому ефективнішим є застосування Спазмоколу в комплексі з іншими засобами: Золотником, Гепахолом, Гастротоном, Гастроліком, Діамантом, Лаксоном, Спайкеланом тощо.
Количество
130,00 ₴

Cклад

Склад на 30 мл фітокомпозиції:

водно-спиртові екстракти: кореневищ з коренями валеріани – 6 мл, насіння кропу посівного – 6 мл, трави полину гіркого – 6 мл, квіток нагідок – 6 мл, листя м’яти перцевої -  6 мл. Допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е 1510.

Без ГМО.

Способи застосування і дози

1. Спастичні коліти. 2. Закрепи різної етіології. 3. Стеноз кишківника, дивертикульоз, мезоаденіт. 4. Дисбактеріоз у новонароджених та грудних дітей.

Показання до застосування

По 5 крапель із двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15-30 хв. перед вживанням їжі та четвертий раз на ніч. Під час загострення захворювання – по 5 крапель із двома столовими ложками теплої води кожні 1-2 години.

Протипоказання і побічні ефекти

Не виявлені.

Умови та термін зберігання

Зберігати при кімнатній температурі до дати, зазначеної на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість. Перед вживанням збовтувати.