Зображення Венолік

Венолік

в наявності
  • Тип застосування: Внутрішнє
  • Фітокомпозиції: 30 мл
Засіб із цілющих рослин Венолік запобігає утворенню тромбів, діє на стінки венозних судин, усуваючи запальні процеси та підвищуючи тонус їхніх клапанів. Поліпшує реологічні властивості крові (нормалізує співвідношення агрегаційно-лізуючих факторів), підсилює відток лімфи, що сприяє поліпшенню мікроциркуляції та обміну речовин у тканинах і органах.
Количество
130,00 ₴

Способи застосування і дози

1. Порушення кровообігу внаслідок захворювання судин. 2. Варикозне розширення вен. Нічні судоми ніг. 3. Хронічні тромбофлебіти і флеботромбози. 4. Трофічні виразки гомілки, включаючи діабетичні зміни в нижніх кінцівках (діабетична стопа). 5. Дегенеративні зміни сітківки ока (дегенерація, розшарування, ретинопатія). 6. Геморой. 7. Гіпертонічна хвороба. 8. Для розрідження крові. 9. Як протинабрякове при: артритах на стадії загострення; при грижах міжхребцевих дисків, а також після їх оперативного видалення. 10. Гемангіома печінки. 11. Аденома, фіброміома. 12. Ураження крижового відділу хребта.

Показання до застосування

По 3-5 крапель із двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15-30 хв. перед вживанням їжі та четвертий раз на ніч. Під час загострення захворювання – по 5 крапель із двома столовими ложками теплої води кожні 1-2 години.

Протипоказання і побічні ефекти

Не виявлені.

Умови та термін зберігання

Зберігати при кімнатній температурі до дати, зазначеної на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість. Перед вживанням збовтувати.