Корзина
Ваша корзина пуста.

Підмаренник — сонячна трава

28 июля 2022 г.

Наші пращури казали: якщо рослина квітує жовтими квітами, має жовтий фарбник, то обов’язково лікує жовтяниці. Наразі йдеться саме про таку сонячну, духмяну траву. В народі її називають кашкою, булочкою, а в ботаніці — підмаренник справжній, Galiumverum. Помічну рослину застосовують як седативне (що заспокоює нервову систему); як бактерицидний засіб, який допомагає очищати рани, допомагає усувати все те нечисте, що потрапило в організм; як протизапальний засіб для нирок; як гіпотензивний засіб — тому що нормалізує тиск; допомагає хворому серцю, судинам і ниркам.

Вдихніть влітку пахощі цієї трави і назбирайте її для ліків. Підмаренник, дійсно, лікує печінку, бо має багато фумаринів, кумаринів, які допомагають виконувати всі її 500 функцій — зокрема кровотворну, жовчотворну, очисну.

Жовтяниця — це захворювання печінки і жовчного міхура, коли організмом розходиться жовч, як буває при травмах чи збільшеній печінці. Жовтий цвіт підмаренника містить все необхідне, аби добре вироблялась в печінці жовч, вільно циркулювала і не застоювалась в жовчних протоках та жовчному міхурі. Пийте чай із цієї рослини — не буде жовчокам’яної хвороби, печінка працюватиме добре! Буде вдячна вам за такий духмяний букет квітів!

А в «Зеленій планеті Земної» для лікування печінки застосовуємо ГЕПАТИН від гепатиту і ГЕПАХОЛ — від холециститу та холангіту.

Підмаренник допомагає працювати і шлунку. Дубильні речовини допоможуть впоратись з нетравленням їжі, трава також тонізує шлунок, піднімає всі органи: шлунок, нирки, матку. Коли стан печінки нормалізується, шлунок в тонусі — вся травна система працює на відмінно.

Дуже цінується підмаренник за те, що лікує нирки. Часто буває підвищення тиску з вечора до ранку. Вдень, поки людина ходить, ворушиться, нирки більш активні, працюють задовільно, тому і тиск більш-менш нормальний, а як тільки вночі лягають відпочивати, робота нирок сповільнюється, і через це до ранку підвищується тиск. Підмаренник є гіпотензивною травою: нормалізує тиск у хворих на гіпертонію (підвищений тиск).

Помічний він і від сечокам’яної хвороби: допоможе вигнати із нирок пісок та камінці. А яким чином вони там утворюються? Через те, що в нирках застоюється сеча, і вони тривалий час перебувають в такому стані. Ота гіпертонія, що з вечора до ранку, має саме ниркове походження. Підмаренник допомагає ниркам працювати, і сеча починає відходити нормально. Тому рослину й застосовують, коли треба привести нирки в порядок.

Для лікування п’ють духмяний, смачний чай: 1 ст. л. трави на 1,5 склянки окропу, настоювати 5-15 хв., пити по півсклянки тричі на день. Можна підсолодити трішки медом, хоча в підмареннику і так меду достатньо — над полем, де він росте, плинуть такі медові пахощі, що так і хочеться зануритись у них.

Але якщо довго їх вдихати, то розболиться голова. Таке буває, якщо в людини на запахи алергія, хвора підшлункова залоза. Нагадуємо, що в такому разі слід застосувати ЗОЛОТНИК. Фітокомпозиція помічна, коли вас або вашу дитинку закачує в машині, болить голова на сонечку. А для лікування нирок «Зелена планета Земної» пропонує фітокомпозицію НЕФРОЛІК.

Іноді нирки страждають від травми: підвищується тиск, болить в попереку, у крижах, сеча то йде, то не йде. Підмаренник справжній діє як посттравматична трава — часом краще, ніж арніка.

Оздоровлюючи нирки, підмаренник лікує чоловікам усю сечостатеву систему, бо пісок, камінці бувають не тільки в нирках і сечовому міхурі, а й у статевій залозі. Щоб підвищити потенцію, для чаю треба брати корінь: 1 дес. л. або 1 ч. л. на склянку води, варити 5 хв.

Якщо квіти достатньо просто залити окропом на 5-15 хв., і вони віддають всі цілющі властивості, то корінь слід варити. А можна робити відвар навіть не на воді, а на виноградному вині, не міцному, але натуральному. Теж треба варити 5 хв. на слабкому вогні, потім настоювати, поки прочахне, і пити чоловікові для того, щоб вилікувати сечостатеву систему і підвищити потенцію.

Тепер чоловіки знатимуть, що на духмяному полі підмаренника схована чоловіча сила!

Ця рослина седативна: лікує серце, тому що заспокоює нервову систему. Також її можна назвати жіночою, бо лікує ендометрити, нормалізує місячні, щоб вони не були надто сильними, припиняє кровотечі: маткові — у жінок, носові — у дітей, гемороїдальні — в усіх.

Пам’ятаю один випадок, як люди відпочивали на Десні, і раптом у дитини кров пішла з носа, бо на сонечку перегрілася. Я зірвала галузочку підмаренника, скрутила з неї тугий джгутик і поставила в носик дитині — кровотеча припинилася. Швидкий, помічний природний засіб.

Чай з підмаренника справляє також бактерицидну дію. А порошок з висушених квітів чудово очищає і заживляє гнійні рани. І свіжу рослину можна зім’яти, покласти на рану, кров перестане йти. Коли поранились на прогулянці, подряпались десь на березі або на луках, і тече кров, згадайте, що у вас під руками є такі ліки.

Якщо ви не встигнете зібрати сонячну траву на духмяному, розмаїтому полі, його назбирає для ліків команда «Зеленої планети Земної». Зараз за містом може бути небезпечно — десь в лісах, водоймах, полях лишились нерозірвані боєприпаси, десь вороги замінували наші землі. Тож збираємо ці гарні квіти для вас в екологічно чистій та безпечній місцині. Потім перевіряємо рослини в лабораторії, щоб не було там шкідливих речовин, і тільки потім даруємо вам не просто букет підмаренника, а цілісіньке поле і ліки з цією рослиною, щоб ви були здорові.

І щасливі ми теж усі будемо, бо в Україні неодмінно настане мир!

https://www.youtube.com/watch?v=nW8baUplLYE

Оставьте ваш комментарий