Зображення Зірочник

Зірочник

в наявності
  • Тип застосування: Внутрішнє
  • Фітокомпозиції: 30 мл
Засіб із цілющих рослин Зірочник має протизапальну, очищувальну, розсмоктувальну дії на кришталик ока, а також протиалергічну та антидистрофічну дії.
Количество
130,00 ₴

Cклад

Склад на 30 мл фітокомпозиції:

водно-спиртові екстракти: трави полину гіркого – 7,5 мл, насіння моркви дикої – 7,5 мл,  квіток ромашки лікарської – 7,5 мл, трави деревію – 7,5 мл.  Допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е 1510.

Без ГМО.

Способи застосування і дози

1. Катаракта (посттравматична, міопатична, променева, стареча, вроджена). 2. Міопія, аномалії розвитку очного апарату. 3. Запальні процеси в очах, порушення зору. Для більшої ефективності рекомендується застосовувати Зірочник із Гепахолом-3, Склерозаном, Арнікою, Зоросаном (відповідно до причини захворювання) та зовнішнім засобом Прозір (промивання, компреси, закрапування).

Показання до застосування

По 5 крапель із двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15-30 хв. перед вживанням їжі та четвертий раз на ніч.

Протипоказання і побічні ефекти

Не виявлені.

Умови та термін зберігання

Зберігати при кімнатній температурі до дати, зазначеної на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість. Перед вживанням збовтувати.