ГРИБ ЧОРНИЛЬНИЙ ( ГНОЙОВИК)

4 марта 2021 г.

В одному з лікувальних напрямків, а саме для лікування алкоголізму, використовують гриб чорнильний, який у народі називають гнойовик.

Якщо цей гриб правильно приготувати, тобто вимочити, відварити, то його можна смажити, тушкувати. Але не дай Боже навіть приготовлений гриб вживати разом із алкогольними напоями. Можливо це й запримітила народна медицина. І для того, щоб відвадити людину від спиртних напоїв, готували такі своєрідні ліки з гнойовика. Брали гриб на сході сонця, допоки воно ще не припікає, бо гнойовик потім стає пониклим і втрачає свою силу.

Використовують його як засіб, що зумовлює відразу ( спротив)до горілки. Хімічна речовина, що міститься в плодових тілах гриба, зупиняє в організмі людини розклад алкоголю на стадії ацетальдегіду. І це спричиняє отруєння, яке виявляється в  сильній нудоті, проносі, серцебитті, і різкому почервонінні шкіри. Через кілька годин, той, хто вживав гриб з алкоголем – може одужати. Йому покращає і симптоми майже зникнуть. Але за повторного вживання горілки навіть наступного дня чи за кілька днів настає рецидив – отруєння з точно такими ж симптомами.

Досить часто чоловіки та й жінки також, які втрапили в полон до «зеленого змія» і не можуть вибратися з нього, звертаються до знахарів, до народної медицини. Їм нерідко дають засіб із гриба гнойовика з якимось спиртним напоєм. У людини може виникнути тяжка алергія, в залежності від того, яку кількість « ліків» дають людині. За невеликої дози небезпека не загрожує. Це не смертельно. Але хворого дуже лякає стан, коли колотиться серце до 140-15 ударів, виникає блювота, червоніє все тіло. Отже, людина, яка випила це «зілля», не лише відчує, але й зовнішньо бачить себе. Лякає «пацієнтів» і повтор процедури. Близькі вважають, що таким чином він схаменеться і більше не захоче зловживати спиртними напоями.

Часто зверталися до мене чоловіки та жінки з приводу того, що в них алергія і ніяк не можуть зрозуміти, чому вона виникає. Але помічають, до дає її спиртне. Я запитую їх: після горілки, вина чи пива виникає ця алергія? І з того, що кожен із них мені розповідає, розумію, в якому спиртному напої дали людині випити ліки з чорнильного гриба – гнойовика. З горілкою гриб-гнойовик більше «б’є» по печінці. А на вжитий гриб із вином болючіше реагує підшлункова залоза. З цього ж видно, на що треба суттєвіше звернути увагу – на шлунок, печінку і  пролікувати цю алергію, чи можливо на підшлункову залозу. Ми пропонуємо фітокомпозиції ГЕПАХОЛ, ТОКСАН, АЛЕРГІН, ГАСТРОТОН, ЗОЛОТНИК ( після їжі),ГЕМОСАН, щоб почистити кров. І людина може бути здоровою, але за умови, що вона більше не зловживатиме спиртним. А для заспокоєння нервової системи та усунення тяги – НОРМОСТРУМ та НЕВРОЗАН

Оставьте ваш комментарий