Корзина
Ваша корзина пуста.

Із світлом Різдвяної зірки

24 декабря 2023 г.

Цього року звершилася велика подія — Православна церква України віднині житиме за новоюліанським календарем. Всі церковні християнські свята нарешті будемо відзначати в колі друзів, в колі цивілізованих країн. Напевне, колись цей вікопомний крок буде належно оцінений, увійде в підручники історії нарівні з об’єднанням українських церков і наданням ПЦУ Томосу.

Тому сьогодні в нас особливий Святвечір, а завтра — особливе Різдво. Зберімо під сяйвом Різдвяної зірки найдорожчих і найрідніших нашому серцю людей! Поставимо на стіл дванадцять пісних страв, скуштуємо смаколиків і подякуємо Богові за поживу тілесну і духовну.

Народження малятка-Ісуса знову подарує нам диво любові, диво життя, диво нового дня...

Хай ця ніч буде тихою і ясною! Буде чарівно, якщо сніжинки кружлятимуть у світлі ліхтарів, і колядки лунатимуть на спорожнілих засніжених вулицях...

Нова радість стала, яка не бувала

Над вертепом звізда ясна світлом засіяла.

Це свято, і спокійну ніч, і сонячний день, всю нашу країну і наше майбутнє боронять ті, хто не має коли святкувати, хто не стомлюється і не відпочиває — наші захисники, воїни світла. Наша їм безмежна вдячність! Хай Різдвяна зоря буде їм провідником, зігріває їхні душі, зміцнює волю, береже від ворожої зброї. Завдяки їм в нас живе віра і надія на Перемогу.

Вічна пам’ять полеглим героям! Вони віддали за Україну все, що мали, як Ісус віддав все заради порятунку людства. Хай спочивають з миром! Хай втішаться зболені серця їхніх рідних і відчують радість у Святий вечір!

 

Ой ти, Царю, Царю, небесний Владарю,

Даруй літа щасливії цьому господарю.

Даруй господарю, даруй господині,

Даруй літа щасливії нашій славній Україні.

Бачите зірку на небі? Чуєте Різдвяні дзвоники?

Ісус ся рождає! Славімо його!

Оставьте ваш комментарий