РОСЛИНИ ПРОТИ ПАРАЗИТІВ

5 мая 2021 г.

Мати-й-мачуха. Рано навесні збирали квіти, а у травні листя. В перекладі із латини ця трава називається «від кашлю». Але як гарно вона очищає всю кровотворну систему від паразитів. Робить це ефективно і у вигляді відвару, настою і просто як додаток подрібнених молодих листочків до салату.

Відвар з мати-й-мачухи готується просто. Для цього столову ложку сухого або свіжого листя рослини заливають двома склянками окропу. Настояти 30 хвилин. Пити по півсклянки чотири рази на день. Тривалість курсу 1 тиждень.

Мускатний горіх. Своїми ефірними оліями діє, сказати б, убивчо на паразитів. А ви ж його додаєте і до холодних закусок, і до перших та других страв. Та ще цей горіх завжди готовий прикрити чоловіків, захистити їх від «нюху» дружин – усуне запах випитого спиртного.

М’ята. В даному випадку мова йде не про холодну( перцеву). Є дуже  багато видів м’яти  - польова, водяна, гірська. Саме їх маю на увазі. До них також відноситься й лимонна, або ще її називають – меліса. Ці трави ( м’ята та меліса) прислужаться усім: як чоловікам, так і жінкам і дітям у випадках, коли паразити локалізуються в органах дихання та в статевих органах.

Відвар м’яти: столову ложку подрібненого листя залити склянкою окропу, настояти 30 хвилин, процідити. Пити по третині склянки тричі на день.

Кульбаба лікарська. Дуже добре, якщо ви зберете її у травні та червні… Вважайте, що ви повністю очистите від паразитів усі свої органи дихання і гінекологію, відфільтруєте печінку і нирки – ці дві потужні видільні системи.

Згідно з результатами багатьох досліджень, одна з головних властивостей кульбаби полягає в зміцненні імунної системи людини. Саме із цим пов’язаний її гіркий смак. Кульбаба не тільки очищає наш організм, але й містить велику кількість вітамінів, мінералів та інших живильних речовин. Це дозволяє ефективно очищати наш організм від токсинів. У результаті захисні сили його підвищуються, а імунітет міцнішає.

Живокіст болотяний лікарський. Сильний корінь болотного живокосту подрібнюють. Використовують як спеції, прянощі, додають до страв разом із імбиром, гвоздикою, кардамоном, дивосилом( оманом).

Живокіст виявляє свої антигельмінтні властивості в крові, у мозку, м’язах, нервовій системі, а особливо – в органах дихальної системи. І що найголовніше – він відновлює всі органи, в яких паразити «згризли» чи «недоїли» частину. Тож, живокіст не тільки видворить паразитів, а й повністю відновить орган.

Ми часто чуємо діагноз: гепатит віруса С. Паразит, який пожирає печінку і людина може померти. Про цей вірус кажуть – «ласкавий убивця». З таким паразитарним вірусним захворюванням печінка зменшується, внаслідок чого порушуються всі її 500 функцій. То лікуючи гепатит віруса С, не потрібно забувати, що печінку відновить, разом із призначеними ліками (ГЕПАХОЛ-3, ГЕЛЬМІН, Остеонорм), живокіст.

Оставьте ваш комментарий