Серпень посміхається кожному

11 серпня 2023 р.

Останній місяць літа щедрий своїми дарами! Боже благословіння і людська праця звершились плодами полів, садів, городів. Цього року вони особливо багаті. Вродило всього, як ніколи! От і посміхається серпень кожному лагідно і впевнено. Бо впевнений у тому, що Україна переможе і настане мир. Як прийшов місяць серпень услід за липнем, так і мир прийде на нашу землю.

Наче й не на часі згадувати про зиму, але ж недарма кажуть: «Прийшов Спас, готуй рукавиці про запас!». Влітку ми намагаємося робити все, аби бути здоровими цілий рік. Але нагадаю, що вітаміни у нас під рукою повсякчас. Навіть восени та взимку.

Дякувати Богові за те, що він послав на землю стільки щедрот, стільки трав, стільки фруктів, плодів. Підведеш очі — тут і яблука, і груші, абрикоси й вишні, шовковиця і виноград... Смородина, малина, чорниці та інші ягоди тішать погляд. А під землею багато смачних і корисних коренеплодів — нагадують про себе пишною ботвиною. Не треба довго чекати, поки вони дозріють і наберуть сили. Вже відколи рослинки зміцніють, з буряків і моркви можна брати молоді листочки в салат та інші страви. Не тільки поросятам корисна ботвина!

Ми зазвичай нагадуємо про ті листочки навесні, коли організм потерпає від гіповітамінозу. Добре, що буряк і морква ніколи не старіють! По центру коренеплоду завжди відростає молоде листячко, навіть коли крайові листочки постаріли. Ось вам доказ того, що природа жива, живлюща і цілюща, і нею можна користуватися впродовж всього літа, весни і осені, а також і взимку.

До речі, листя моркви виводить білі солі (фосфати, трипельфосфати), лікує остеохондроз, допомагає жінкам навести лад у дітородній системі, коли фіброміома, аднексити, кісти на яйниках.

Не тільки буряк та моркву, а й редьку, ріпу, петрушку, пастернак і цикорій можна спеціально пророщувати, щоб мати вітамінні салати повсякчас.

Серпень порадував нас і лисичками. Їх зараз дуже багато і в лісі, і на базарі. Подивишся на них, вдихнеш цей неповторний аромат — і гарний настрій забезпечений, одразу в житті побільшало позитиву. Особливо якщо згадати, що лисички здатні поліпшити наше здоров’я.

Що ж можна вилікувати за допомогою лисичок? Ці гриби мають значні бактерицидні властивості,добре знезаражують навіть інші гриби, які ростуть навколо. Лисички ще й чудово допомагають виводити паразитів з нашого організму. Вранці натщесерце треба гарно помити грибочок і пожувати. І так 6 днів поспіль. Потім зробити перерву тиждень, і повторити курс знову. Ні одного паразита не буде в організмі!

Але треба наголосити на тому, щоб маєте бути уважними. Багато грибів видають себе за справжні, а насправді є отруйними. Несправжні лисички мають трошки темніший або світліший колір, тонку ніжку. Якщо не впевнені, що зібрали нормальні гриби, краще порадитись з кимось, хто у цьому обізнаний.

Хай кожен серпневий день вам посміхається, і ви щодня прокидайтесь із посмішкою. Звертайтесь частіше до Бога, творіть більше добра один для одного, йдіть на допомогу, назустріч, допоможіть, чим можете, подайте руку, мовте тепле слово.

Ми сьогодні працюємо, відпочиваємо завдяки нашим захисникам. Тому уклінно дякуємо їм за те, що вони захищають мир на землі, землю нашу і наше життя. Прошу для кожного і кожної Божої благодаті, Божого благословення.

Бережіть себе та своїх рідних! Хай щастить в усьому!

Залиште свій коментар