Зображення Системлік

Системлік

в наявності
  • Тип застосування: Внутрішнє
  • Фітокомпозиції: 30 мл
Засіб із цілющих рослин Системлік призначається при ревматологічних захворюваннях, що мають системний характер ураження(СЧВ, системна склеродермія, ревматоїдний артрит і т.д.). Внаслідок цього захворювання уражаються м’які тканини, судини, шкіра, кісткова система людини, а також всі внутрішні органи і системи. Прийом Системліка повинен бути комплексним і поєднуватись із Веноліком, Судинником, Вазонормом, іншими засобами, які діють на сполучні тканини (Спайкелан, Ревматин, Інфільтрин тощо), та Імунатом. Найефективніше діє Системлік на початкових стадіях захворювання.
Количество
130,00 ₴

Cклад

Склад на 30 мл фітокомпозиції:

водно-спиртові екстракти: квіток нагідок – 6 мл, коренів живокосту– 6 мл, листя подорожнику –6 мл, кореневищ з коренями оману– 6 мл, листя суниці – 6 мл. Допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е 1510.

Без ГМО

Способи застосування і дози

1. При системному червоному вовчаку та інших системнихзахворювань організму. Для досягнення позитивного результату потрібно вживати фітокомпозиції тривалий час до повного одужання. 2. Дерматоміозит, склеродермія. 3. Ревматоїдний артрит та склеродермія.

Показання до застосування

По 5 крапель із двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15-30 хв. перед вживанням їжі та четвертий раз на ніч.

Протипоказання і побічні ефекти

Протипоказання та побічна дія. Не виявлені.

Умови та термін зберігання

Зберігати при кімнатній температурі до дати, зазначеної на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість. Перед вживанням збовтувати.