Вчасно передплатіть газету «Зелена планета Земної» на 2023 рік

5 вересня 2022 р.

Вчасно передплатіть газету «Зелена планета Земної» на 2023 рік

Незабаром розпочнеться новий передплатний сезон, і для наших постійних передплатників, яких ми глибоко шануємо, та нових читачів, яких ми щиро вітаємо в нашому колі, важливо вчасно передплатити газету «Зелена планета Земної» аби мати в себе всі її числа, не пропустити жодного.

Традиційна народна медицина, фітотерапія залишається актуальною як в мирні, так і в буремні воєнні часи. Все, що росте-буяє на нашій землі — землі, яку ми відчайдушно боронимо і героїчно звільняємо від ворога — нам на добро і на користь. Наша українська земля, наша природа — це наш захист, наша сила, наше багатство, а народ, який захищає свою землю, нездоланний.

Авторська газета Наталі Земної робить доступними широкому загалу знання, які цілителька здобувала й накопичувала десятиріччями. Вони ввібрали безцінний досвід розробки й вдосконалення фітокомпозицій, порятунку від недугів та оздоровлення сотень тисяч людей.

На шпальтах газети Наталя Земна інформує читачів, як правильно застосовувати фітокомпозиції, ділиться порадами про здоровий спосіб життя, розповідає, як забезпечити профілактику захворювань, здобути і зберегти здоров’я тілесне і духовне. А знання про природу, рослинний світ, нашу чудову зелену планету дозволять зберегти довкілля й гармонійно співіснувати з усім живим на Землі.

Це світ, якого ми прагнемо, і майбутнє в ньому має тільки здорова нація. А ми віримо, що на українців чекає велике майбутнє!

Передплачуйте, читайте газету «Зелена планета Земної» і будьте здоровими!

Газету можна передплатити як за електронним, так і за друкованим Каталогом видань України «Преса поштою». Ви можете це зробити на сайті ДП «Преса»www.presa.ua, на сайті АТ «Укрпошта»www.ukrposhta.ua, у відділеннях поштового зв'язку, в операційних залах поштамтів та пунктах приймання передплати.

Індекс газети «Зелена планета Земної» 99625.

Залиште свій коментар