Корзина
Ваша корзина пуста.

Всі ми знаємо калину

25 июня 2024 г.

Захворіла дитина — робимо з калини чай. Це істина для кожної мами. Ще в дитинстві таким чаєм поїли нас, і ми тепер своїм дітям додаємо здоров'я. Червоні ягідки калини — дуже сильний полівітамінний засіб. Особливо цінувався, коли не було апельсинів, мандаринів та іншої заморської екзотики. Зате і пиріжки з калиною їли, і вареники, і морс із неї готували.

Калина не тільки з мікробами бореться і є чудовим засобом проти застуди, вона ще й насичує організм антиоксидантами. Корисні в цій рослині і гілочки, і плоди, і квіти.

Листя особливо цілюще, коли калина квітує, збирати можна зтравня до середини червня. Сподіваємось ви це зробили. Багато людей перехворіло на ковід, і в них не минає кашлюк, такий собі набридливий кашель. Важко дихати. Саме для них цей рецепт:2 ч. л. квітів і листя калини на дві склянки окропу, пити по пів склянки 4 рази на день, дітям — по 1 ст. л. всередину, та ще й горлечко полоскати. Засіб помічний також від серйозного застою в легенях, навіть від туберкульозу. Раніше туберкульоз лікували і самими квітами калини.

Склеротичні бляшки на судинах чистили настоєм квітів і листя калини: 1 ч. л. на склянку окропу, настоювати 10 хв.

Кора калини — найсильніший кровоспинний засіб від жіночих кровотеч. Дорослих і дітей вона лікує від усіляких кровотеч, зокрема гемороїдальних: 1 ч. л. на склянку окропу, настоювати тривалий час. Трохи молодих гілочок або кори можна взяти в деревця будь-коли.

Юнакам і дівчатам радимо соком ягід калини змащувати обличчя, робити маски, коли висипають прищі та вугри. От-от ягідки вже дозріють — і можна буде ними скористатись. Таку пораду можемо дати й мамі, яка непокоїлась в прямому ефірі, що в її двадцятирічної дитини вугрі. Шкіра очищається нормально, якщо не лінуватись і подбати про себе.

Натирати обличчя ягодами калини або їхнім соком — ефективна процедура. Але допоки ягід немає, від вугрів можна застосувати СЕПТОДЕРМ.

Проте ніяким зовнішнім засобом вугрів не позбутись, якщо є застій у шлунку. Коли в лівому боку починає колоти від бігу, це означає, що шлунок опущений (гастроптоз) і не працює як слід, тобто атонічний. А від застою в шлунку страждає печінка.

Тож спочатку треба пролікувати печінку ГЕПАХОЛОМ, і коли вона буде добре виконувати свої функції — жовчотворну, кровотворну і очисну, настане черга для очищення крові ГЕМОСАНОМ.

Оставьте ваш комментарий