Як позбутись панічних атак?

9 листопада 2023 р.

Питає пані Олена і цікавиться, які трави допоможуть?

Якби зараз було літо, я б порадила чимало трав: глуху кропиву, собачу кропиву п'ятилопатеву, вовконіг європейський... Та зараз краще скористатись фітозасобами «Зеленої планети Земної».

Панічні атаки виникають у жінок, коли починаються припливи, стає жарко, тіло пітніє. В молоді та багатьох інших виникають панічні атаки найчастіше за рахунок того, що понижено працює щитовидна залоза. А до щитовидної залози ще й понижено працює підшлункова залоза. Вона хвора і «підпирає вгору», а щитовидна залоза «віддає униз», у нервове або, як його ще називають, сонячне сплетіння. Цей «нервовий клубок» страждає від того тиску, і людина не знає, де подітися.

Останнім часом люди знервовані від війни, і коли у них є панічні атаки, лікарі виписують антидепресанти. Я б не радила їх вживати систематично — від цього порушується нервова система.

Краще звернутись до нас у «Зелену планету Земної». Авторські фітокомпозиції дуже добре відновлюють нервову систему, панічних атак немає, людина спить спокійна. Бо коли не виспалась людина, її щитовидка працює понижено. І, звісно, вдень вона не буде нормальною, працездатною, буде страждати від того.

Коли виникають панічні атаки за рахунок пониженої функції щитовидної залози, то бувають навіть аритмії: серце б'ється, потім завмирає, потім знову б'ється.

Якщо панічні атаки у жінки, то наші фахівці призначають фітокомпозиції, зважаючи на особливості жіночої гормональної і нервової системи. Якщо це чоловік, то враховують особливості чоловічого організму.

Наразі панічні атаки бувають навіть у дітей. Вони бувають дуже знервовані, може тому, що порушується травна і гормональна система, а нервова система не може витримати тих порушень і також дає збій.

Залиште свій коментар