З Новим роком!

31 грудня 2023 р.

Сьогодні більша частина людства святкуватиме початок 2024 року. Попереду цілий рік життя, і рахуючи хвилини до позначки на циферблаті, що розмежовує минуле і майбутнє, ми поспішаємо пригадати всі свої бажання та мрії, невідкладні потреби, і навіть невеликі та приємні забаганки. Ними будемо керуватись і надихатись наступні 366 днів.

А ми ж так любимо помріяти! Здійсниться чи ні, перевершить дійсність наплановане чи розчарує — але приємні сподівання вже відбулися, мріяння вже нас потішили, підживили бажання жити далі, додали оптимізму та нових ідей!

Головне, щоб з новим відліком часу ми бачили велику перспективу: і нашу особисту, і України, і всього світу. І щоб віра в Перемогу була міцною, і щоб не втомлювались робити для неї все можливе і неможливе.

Бажаємо всім бути дужими і мати незламний дух! Якщо не воюємо на передньому краї — активно допомагаємо забезпечити всім необхідним наших воїнів-захисників: від техніки, спорядження і дронів, до грілок і побутових комплексів. Будьмо єдині, тримаймо стрій, не втрачаймо часу і сил на безглузді суперечки і сварки. Шануймо і вивчаймо нашу культуру, мову, історію — все що робить нас українцями — вільними і гідними людьми!

Гарного свята! Переможного нового року!

Залиште свій коментар
Коментарі
14.01.2024 19:17
Наталія

Навзаєм Наталія Петрівна. Дякуємо за вашу працю.