Жіночі проблеми

9 жовтня 2022 р.

Колись, як і нині, кожна жінка за своє життя мала якісь проблеми з жіночим здоров’ям, більші чи менші, але вміло могла справлятись з ними завдяки знанню природи, розумінню лікарських трав, досвіду народної медицини. Знання передавались між поколіннями, і кожна мама навчала свою доньку, як берегти жіноче здоров’я.

У цей тяжкий час жінки часто перебувають у стані тривоги чи смутку, у важких умовах холоду, переїздів, невлаштованості. І хворіють часто, та ще й не мають до кого звернутись по допомогу.

Багато хто звертається до мене і до Здравниць «Зеленої планети Земної» із запитанням, як позбавитись білей. Це патологічні виділення зі статевих органів жінки, що спостерігаються при запальних процесах, новоутвореннях в цих органах або порушені функції ендокринних залоз. Незначні білі виділення, які з’являються перед місячними, після застуди чи від недокрів’я, не є небезпечними.

Якщо виділення значні, з піною та запахом — це грибкове захворювання. Якщо такий стан триває довго або виникає часто, то може призвести до різних жіночих недуг.

Коли ж білі виділяються впродовж кількох років, і все сильніші та ще з неприємним запахом та гноєм, це може бути причиною злоякісної пухлини.

В лікуванні від білей особиста гігієна відіграє велику роль. Народна медицина радить вживати ліки як всередину, так і робити щоденно спринцювання.

Внутрішньо і для спринцювання використовують такі настої: трави медунки, квіткових кошиків нагідок, листків підбілу звичайного, трави самосилу гайового, трави хвоща польового.

Також спринцювання проводять такими ліками: відваром трави або коренів герані лугової, настоєм квітів і листків білої кропиви глухої, листків горіха волоського, відваром листків евкаліпту або його настоянкою (2 ч. л. настоянки на 1 л кип’яченої води), настоєм трави материнки, нечуйвітру волохатенького.

Як бачите, багато є трав на допомогу жінці, але наші прабабусі та бабусі над усе цінували ожину сизу, її листя і ягоди, завдяки в’яжучій, протизапальній, бактерицидній, протитрихомонадній, противірусній активності. Ожина повсякчас і всюди супроводжувала жінку змалку і до останку. Так говорили жінки, і мабуть, не було жодної, яка б собі не заготувала ожину та не готувала з неї настій: 3 ст. л. подрібненого листа на 1 л окропу. Так само, у кожної жінки завжди були насушені нагідки і деревій.

В «Зеленій планеті Земної» є все для жінок вже в готовому вигляді: ФЕМІНАТ, АДНЕКСАН, МІЦЕТАН, УРОСЕПТ, ГЕМОСАН всередину і зовнішньо — ВЕРУТА. Три-чотири тижні — і жінка почуває себе зовсім здоровою.

Залиште свій коментар