Корзина
Ваша корзина пуста.

Чорні кола навколо очей

26 января 2024 г.

Чому такі чорні кола з’являються, запитує пані Олена?

Чорні кола навколо очей у дитини є ознакою гельмінтозу, тобто в її організмі є паразити. Дитина їсть погано, апетиту немає, а солодкого їй дуже хочеться, тому що паразити активно споживають цукор і за рахунок цього розмножуються і ростуть, «доїдають» дитяче здоров'я. Часто таких дітей впізнаю за чорними колами під очима. В «Зеленій планеті Земної» їм пропонуємо такий курс фітокомпозицій: ГЕПАХОЛ-3, ГЕЛЬМІН, ГАСТРОТОН. Ніяких чорних «синців» під очима, щічки рожеві, апетит гарний!

Якщо чорні кола виникають на обличчі у жінки, псують її зовнішність, значить, у неї є таке захворювання як цитомегаловірус. На прийом часто приходять жінки з білими виділеннями. Лікарі кажуть, що то молочниця, але це не молочниця.

У жінки не просто білі виділення, а запалена вся сечостатева система, болить у попереку. Якщо жінка має статевий контакт із чоловіком, то в нього кругів синіх або чорних не буде під очима, але буде дуже боліти поперек, коли він щось робить або підіймає. А може бути й таке, що саме чоловік передав це захворювання своїй партнерці.

Дитина, яка народиться у такої жінки, котра вже хвора, теж може бути інфікована. Тож, аби не передати малюку цих паразитів, і не запитувати потім, чому в нього ті чорні кола під очима, слід інфекції вчасно позбутись. Для цього ми застосовуємо фітокомпозицію УРОСЕПТ.

От, здавалось би, чорні кола під очима, а лікуємо сечостатеву систему! До фітокомпозиції УРОСЕПТ додаємо ще для нирок НЕФРОЛІК. Жінкам можливо буде потрібний ще АДНЕКСАН.

Оставьте ваш комментарий