Де причина?

18 июня 2022 г.

З носа тече, очі пече, кашляю-чхаю — спокою не маю. На шкірі висипка — болить, пече, свербить, чухаюсь до крові. Голова болить, всі і все навколо злить, нерви «на пределе»... Такі скарги пацієнтів наших Здравниць чуємо часто.

Може бути ще багато інших проявів алергії. А ще більше алергенів. В природі, в городі, у дворі і в хаті їх сотні або й тисячі. Спіткати нас можуть і в ліжку, і в мисці, і на килимі, і в книжці...

Причиною реакції організму на дію різних зовнішніх факторів є спотворена реакція між антигеном (алергеном) і антитілом, що утворюється в організмі як відповідь на цей антиген. Алергічні прояви сильно залежать здебільшого від стану травної системи, а також гормональної і нервової. Ось чому в одної людини алергія, а в іншої в тому ж середовищі її нема.

Привели якось на прийом дівчинку 11 років. Третій рік в неї алергія. Алерген ще не визначили. Вже вкотре треба здавати аналіз, щоб дізнатись, від чого задихається дитина, чому в транспорті дуже болить голова. Може щось треба прибрати з оселі. А в дворі ще й цвітуть півонії та троянди, на вулиці летить пух тополиний...

Дивлюсь дівчинку — шукаю причину. Довго і шукати не треба: печінка збільшена, шлунок опущений, а паразити навіть під моїми пальцями в кишківнику ворушаться. Лікувати від гельмінтів треба разом з домашніми улюбленцями: котиком, песиком і пацючком.

Дитині обов’язково треба пролікуватись ГЕПАХОЛОМ, ГАСТРОТОНОМ, ГЕЛЬМІНОМ, АЛЕРГІНОМ. А щоб у транспорті не закачувало, не боліла голова від молока та якоїсь іншої їжі — ЗОЛОТНИК.

«Ми брали АЛЕРГІН, то трохи допомогло — перестала чхати і кашляти. Але зовсім не пройшло», — чую від дорослих.

Як же могло пройти? Хіба один АЛЕРГІН здатен вигнати таку кількість різних паразитів (котячих, собачих і ще невідомо яких), нормалізувати стан печінки і підтягти, тонізувати шлунок? Виходить, що основна причина алергії лишилася. Лікарі три роки шукають «алерген», а він в середині — в нашому організмі.

Доказ на підтвердження діагнозу не забарився. Тиждень дівчинка вживала ГЕПАХОЛ, ГЕЛЬМІН, ГАСТРОТОН, АЛЕРГІН, а після їди ЗОЛОТНИК. Перші три дні — кожні дві години, а потім як зазвичай — 4 рази на день. Алергія вгамувалась, проте треба закінчити місячний курс лікування, щоб забути про хворобу на роки.

Інколи для одужання потрібно два місяці, щоб повністю відновити функцію всіх органів і систем, вигнати паразитів, котрі забирають здоров’я у цієї гарненької, але поки що такої худої і блідої дівчинки.

Закликаю батьків дітей з алергією бути сучасними, обізнаними і не байдужими до здоров’я своїх малих. Сучасними не в тому сенсі, щоб позбуватись глистів з допомогою хімічних пігулок, котрі ще більше зашкодять і так вже нездоровій печінці.

Сучасно — це застосовувати споріднені з організмом, тобто природні засоби. Вони не вбивають паразитів, а не дають їм розмножуватись, комфортно почуватись і змушують піти, одночасно підсилюючи спротив організму до небажаних пожильців.

Оставьте ваш комментарий