Для схуднення

1 липня 2022 р.

Шановні жінки (і чоловіки також), котрі хочуть повернутися до бажаної ваги, тобто позбутися зайвих для себе кілограмів! Раджу вам найбільш доступні та ефективні природні засоби. Не лінуйтеся, і все буде добре!

Одна із найдавніших, лікарських та овочевих культур — це капуста. Капуста городня (як і морська, тобто ламінарія) має бути основою меню в процесі лікування ожиріння. Вживайте її  у свіжому вигляді в будь-яких стравах. Наприклад, робіть зі свіжої капусти сік: вживати по 100 мл (пів-склянки) 3 рази на день до їди впродовж місяця, зробити перерву на 10 днів, потім повторити курс.

Натуральний сік, або листки капусти, крім дуже корисних харчових властивостей (мало калорій і багато клітковини), не менш цінні як лікувальний засіб. Вони поліпшують функцію серцево-судинної системи, нирок і забезпечують організм калієм, вітамінами, мікро- і макроелементами. Високою ефективністю лікування виразкової хвороби соком капусти завдячуємо вітаміну U.

У листках капусти є: вітаміни (C, B1, B2, B6, біотин, токоферол, нікотинова, фолієва, пантотенова кислоти, бета-каротин), елементи (калій, фосфор, сірка, магній, кальцій, залізо, натрій, ванадій, нікель, молібден, титан, срібло, олово), амінокислоти (триптофан, лізин, метіонін, тирозин, гістидин), органічні кислоти (глюкуронова, мурашина, лимонна, яблучна, бурштинова), клітковина, вуглеводи, білки. До речі, вітамін С такий, що мало руйнується навіть при кулінарній обробці.

Ефективність капусти в боротьбі з ожирінням зумовлена тартроновою кислотою, яка сповільнює перетворення вуглеводів на жири. Знижується всмоктування жирів, токсичних речовин, поліпшується обмін речовин.

Капуста не лише забезпечує організм необхідними поживними речовинами, а й зменшує апетит. Вона дуже потрібна організму в разі закрепів, жовтяниці, аденовірусної інфекції, поліартриту, подагри. Добре відомо із давніх давен, що капуста підвищує опірність організму до зовнішніх негативних факторів. Виводить вона з організму всі ті залишки антибіотиків, які накопичились у печінці.

А щоб була в організмі достатня кількість білків, до капусти додавайте страви з квасолі. Щоб їх швидше приготувати, квасолю замочіть принаймні на ніч і зваріть завчасно до готовності.

Для схуднення добре вживати листки кульбаби лікарської. Навесні ми часто радимо класти їх в салати. А влітку, крім того, можна й тушкувати.

Якщо ожиріння є наслідком порушення обміну речовин і захворювання на діабет і атеросклероз, вживайте латук посівний у вигляді салату (300 г на день). В разі подагри і камінців у нирках кількість салату краще зменшити.

Залиште свій коментар