Для здоров’я і краси

22 июня 2022 г.

Про зовнішній нашкірний зеленопланетянський СЕПТОДЕРМ хочеться сказати — «широковідомий», «загальновизнаний». І тут нема перебільшення.

Шкіра людини — досконалий захист для всього організму. Вона є також дзеркалом стану і показником здоров’я всіх органів і систем, відбиває навіть наш душевний стан і настрій, бо в шкірі дуже багато чутливих клітин, залоз, різних тканин.

Складається шкіра з поверхневого шару — епідермісу, власне шкіри — дерми, і підшкірного шару. Епідерміс, у свою чергу, теж складається з п’яти шарів. Клітини шкіри, починаючи з найглибших, перебувають в процесі постійного оновлення. З поверхневого вони відторгаються у вигляді лусочок — цикл їхньої заміни триває 4 тижні.

Чотири типи пігментних клітин епідермісу визначають колір шкіри і є частиною нашої імунної системи. Є ще клітини Меркеля, які предають тактильну чутливість.

В дермі, яка складається зі сполучної тканини та еластичних волокон, розташовані кровоносні судини, нерви, сальні залози і проходи потових залоз.

В підшкірному шарі разом зі сполучною тканиною є підшкірна жирова. Окрім того, тут містяться потові залози і цибулинки волосся.

Отже, найбільший орган нашого тіла, який важить від 5 до 10 кг, має доволі складну будову. І хоч це і захисна оболонка — вона ще й дуже чутлива. Робота головного, спинного мозку, нирок, печінки, селезінки залежить від процесу теплорегуляції, за який теж відповідає шкіра.

Але іноді захист потрібен і захисникові. Для того, щоб усунути різноманітні нашкірні проблеми, в «Зеленій планеті Земної» ми створили універсальний засіб СЕПТОДЕРМ, який нормалізує стан шкіри, забезпечує її гарний вигляд, оновлює структуру і функцію.

СЕПТОДЕРМ — сильний дезінфікуючий і протизапальний засіб, який був передусім створений для лікування всіх негативних болючих і сверблячих проявів. Ми добре знаємо — усунули запалення, зникає і біль, і свербіння.

Також СЕПТОДЕРМОМ можна користуватись як гігієнічним засобом, що лікує прищі, навіть гнійні; дезінфікує шкіру, знімає запалення в разі імпетиго — інфекційного й дуже заразного гноячкового захворювання шкіри, яке спричиняють стафілококи і стрептококи. Якщо на імпетиго частіше хворіють діти до 5 років, ті самі збудники спричиняють піодермію, котрою заражаються чоловіки під час гоління. Тож під час гоління радимо протирати руки, бритву, обличчя СЕПТОДЕРМОМ. Перед брудною роботою також протирайте ним руки, щоб убезпечитись від бактерій.

А от від львів’янок пішла мода на СЕПТОДЕРМ як косметичний засіб для обличчя: можна позбуватись пігментних плям різного походження (рудих, білих, чорних, червоних).

Влітку СЕПТОДЕРМ допоможе захиститись від комах. Йдете на природу — змастіть шкіру СЕПТОДЕРМОМ, і не будуть вас кусати комарі та мошки. А якщо і вкусять, засіб допоможе швидко зняти свербіж і запалення. І комарі не занесуть вам паразитів-дірофілярій.

Не дивно, що наш нашкірний засіб такий ефективний і різнобічний — від складається з 12 рослин, зокрема протипухлинних. Звідси і ще одне застосування — СЕПТОДЕРМ розсмоктує підшкірні потовщення, вузлуваті ущільнення (ліпоми, гігроми тощо).

Користуйтесь СЕПТОДЕРМОМ, будьте здорові і вродливі!

Оставьте ваш комментарий