Екзема

5 серпня 2022 р.

Екзему, та й інші нашкірні проблеми, лікарі, котрі себе не утруднювали пошуком причин захворювань, вважали просто хворобами шкіри. Тож і лікували за допомогою кремів, мазей, обмивань, примочок і таке інше. Тому й багато негараздів зі шкірою вважали невиліковними. Дипломовані медики забули, а може й не знали ніколи, мудрий народний вислів про те, що шкіра — дзеркало того, що відбувається в середині організму. Всі неполадки в органах і системах таким чином виявляються зовні.

В деяких довідниках пишуть, що екзема — хронічне захворювання шкіри алергічної природи. Виникає частіше від розладів нервової та ендокринної систем, а також є наслідком вогнищ хронічної інфекції. Більше звертають увагу на тонзиліт, гайморит, підвищену чутливість організму до якихось алергенів, і дуже обережно відзначають, що екзема може бути в разі захворювань шлунково-кишкового тракту.

Часто кажу про те, що в природі та оточенні людини марно шукати алергени — їх не злічити. Написати популярне слово «алергія», не визначивши причини, лікарю простіше за все. Хоча страждають діти й дорослі від порушень роботи внутрішніх органів, і саме внаслідок цих порушень виникають подразнення та інші небажані прояви на шкірі.

Проте науковці таки відзначають, що у хворих на екзему та у їхніх родичів помічені алергічні реакції на запахи, рибу, яйця, цитрусові та інші продукти. Можу одразу сказати, що вже за переліком продуктів чітко видно, що хвора підшлункова залоза.

Доказ дуже простий — вилікуйте панкреатит (запалення підшлункової залози), і екзема зникне. Часто в таких випадках застосовуємо фітокомпозиції «Зеленої планети Земної» ЗОЛОТНИК, ПСОРЕПОЛ, ГАСТРОЛІК.

Якщо екзема на домашній пил, хімічні речовини, порошок, фарби та інше — то слід лікувати печінку і шлунок. І що цікаво: при першій появі проблеми на ногах від колін донизу — в людини гастрит зі зниженою кислотністю, а якщо потерпає шкіра голови та волосся — кислотність підвищена. Прояви хворої підшлункової залози побачите на кистях рук, а печінки — на животі.

Ліки з цілющих рослин «Зеленої планети Земної», які застосовуються для лікування, не шкідливі і дуже ефективні. Їх підбираємо кожному пацієнту індивідуально. Але зазвичай в разі алергічних проявів виписуємо АЛЕРГІН, ГЕПАХОЛ, ДІАМАНТ, ГАСТРОТОН, і після їди — ЗОЛОТНИК.

Залиште свій коментар