ГОРОБИНА ДОПОМОЖЕ БУТИ ЗДОРОВИМИ (Частина 2)

27 сентября 2021 г.

Горобина  рятує зір і не тільки

Наші предки зверталися до горобини для лікування  багатьох захворювань. Лікували захворювання печінки і нирок, геморой, радили людям, у яких асцити - тобто багато води збиралося у нижній частині живота, в черевині (це вказувало на те, що в печінці є серйозні порушення, навіть циротичне переродження або інше серйозне захворювання). Тож і печінку, і нирки горобина лікує дуже добре. Виводить надлишки води із організму,  нормалізує порушений обмін речовин.

Діти залюбки їдять ягоди, ці смачні ліки. Коли дитина кашляла – їй давали ягоди горобини, раніше навіть кашлюк лікували горобиною. Якщо боліло горло, теж зверталися до цієї ягоди. А дорослі лікували ревматизм, запалені суглоби.

Люди, у яких виникло таке серйозне захворювання очей як глаукома, з горобиною ніколи не розлучаються. Знають, тільки почервоніли ягоди, ще вони терпкі, гіркі, але беруть десять ягід щоранку і їдять натщесерце. Минає горобиновий сезон і людина помічає, що зникли блискавки в очах, перестало шуміти в голові, зник туман, очі краще бачать.

В народній медицині українців та інших народів горобиною користувалися як чудовим сечогінним засобом, послаблювальним. Коли кишківник розлінувався, не хоче працювати, зникла перистальтика  (моторна функція)  - тоді дають горобину, горобиновий чай. Кишківник починає працювати, закріпи зникають, відновлюється травлення.

У давні часи, коли були страшні пошесті дизентерії, то лікували людей горобиною.

Горобиною намагалися лікувати навіть злоякісні пухлини у черевній порожнині. І, зауважу, не безуспішно.

Хворій печінці зарадить чай з горобини

У редакційній пошті запитання від киянки пані Галини, у якої хвора печінка. Вона довго лежала в лікарні. Просить порадити ліки, які б знижували ліпіди в печінці і холестерин у крові. То я вам пораджу, пані Галино, придивитися до горобини. Назбирати її і пити чай з горобини.

Чай з горобини

Столову ложку ягід горобини залити склянкою окропу, настояти годину. Випити ковтками впродовж дня. Або додавати  як заварку до чаю,навіть кави, компоту.

Місяць поп’єте, потім зробите перерву тиждень і можете повторити курс лікування. Саме такий чай з горобини почистить кровоносні судини, а окрім того ще нищитиме хвороботворні мікроорганізми в кишківнику, особливо в товстому кишківнику. Окрім того в здравницях «Зеленої планети Земної» є готові дозовані фітонастоянки, які допоможуть вам відновити функції печінки. Лікар-консультант після огляду призначить вам фіто настоянки, необхідні для відновлення вашого здоров’я.

Бородавки виведе ягода горобини

Цілющість горобини можна перевірити навіть зовнішньо. Якщо з’явилася бородавка (ви пам’ятаєте з наших розмов, що бородавки виникають у людини тоді, коли хвора підшлункова залоза), то вивести її можна за допомогою горобини. Бородавка – це доброякісна пухлина.  Щоб вивести  треба натерти її соком ягоди горобини двічі на день: вранці і ввечері (ягоду розім’яти і натерти нею бородавку). Через тиждень такого лікування бородавка зникне.

Ті, у кого часто проноси, користувалися недозрілими ягодами:  сорок п’ять-п’ятдесят  недозрілих ягід з’їсти за день. Кишківник налагодить роботу і проноси припиняться.

Горобина корисна хворим на туберкульоз

Горобина зберігає енергію в організмі, сказати б, заощаджує його сили.  Дуже добре давати сік ягід горобини людям, хворим на туберкульоз легень.

З горобини можна зробити чудовий оздоровчий напій.

Напій з ягід горобини

Столову ложку ягід червоної горобини залити склянкою окропу, закутати і настояти чотири години. Пити по чверті склянки чотири рази на день.

Для того, щоб заготувати горбину на зиму не треба багато мороки. Лише назбирати горобину, просушити у печі або у духовці, а потім  досушити.

У сухих ягодах зберігаються всі вітаміни, мікроелементи і, навіть приємні кислоти і цукри.

Отже, назбирайте і висушіть горобину, щоби взимку напитися смачного горобинового чаю, не допустити  захворювання або вилікувати його.

Оставьте ваш комментарий