Корзина
Ваша корзина пуста.

Лікуємо псоріаз травами

21 мая 2023 г.

Чому раніше менше було псоріазу? А тому, що наші дуже мудрі батьки, діди, прадіди зналися на природі. Вони ніколи не тікали від природи, а вивчали її докорінно.

 

Череда трироздільна — давня «дитяча» трава, з якою традиційно робили купель для дитини: щоб була спокійна, гарно спала, мала чисте тіло, щоб у неї печінка була здорова і добре працював шлунок. Коли дитину купали у воді з відваром череди, то череда всмоктувалась через ніжну, чутливу дитячу шкіру і допомагала печінці працювати нормально. А коли печінка добре працює, шлунок виробляє достатньо ферментів, кислотність шлункового соку в нормі, то й алергія не виникає, і проблем зі шкірою нема.

Отож, трироздільною чередою лікували алергії, висипи, подразнення, псоріаз, екзему — все те, що утворювалось на шкірі від порушення роботи травної, гормональної і нервової систем.

Не плутайте трироздільну і п'ятироздільну череду, яка прийшла до нас недавно. Раніше, як купали дитину в череді, то тільки в хату зайдеш, як відчуваєш приємний запах. А п’ятироздільна пахне неприємно, дію має слабку — це не та череда, яка нам потрібна.

Для того, щоб не було на шкірі псоріазу й інших хвороб, а також цукрового діабету, треба завжди перші страви варити, додаючи лавровий лист. А для лікування псоріазу ми беремо 20 лаврових листків, заливаємо 0,5 л окропу, ставимо на слабенький вогонь або в піч і кип’ятимо десь 10 хв. Потім закутуємо, настоюємо 30 хв., проціджуємо. Відвар треба пити по пів склянки 4 рази на день впродовж місяця. Псоріаз майже зникає.

Часто страждає при псоріазі кора надниркових залоз, може бути навіть хвороба Аддісона. Найкраще лікує цю хворобу смородина. Її зелені листочки уже тепер можна брати і варити чай. Він слугує і профілактикою псоріазу.

Оставьте ваш комментарий