Зберіть квіти каштану

10 травня 2023 р.

Мабуть всі зеленопланетяни знають, наскільки цілюще дерево каштан. Десь на ньому вже з’явились пишні суцвіття-свічки, в інших куточках України вони от-от розкриються... І кожної весни ми збираємо квіти на ліки від варикозного розширення вен.

А чи знаєте, що не всі квіти однаково придатні для лікування? Мають найбільшу силу ті, з яких згодом утворяться лискучі брунатні каштанчики. Їх зовсім небагато — одна-дві квіточки з усього суцвіття. Пуп’янки на верхівці «свічки» мають мало корисних речовин. Тож слід ретельно відібрати лише нижні розкриті квіточки, але й вони придатні тільки перші два дні цвітіння. Зате ліки з них будуть дуже помічними!

Квіти каштана допомагають оздоровити кровоносні судини-капіляри. Саме завдяки цим судинам клітини отримують кисень і поживні речовини.

І утворенню тромбів каштан запобігає, рятує від згущення крові, нормалізує її в’язкість. Завдяки цим властивостям гарно відбувається обмін речовин в тканинах.

До речі, квіти каштану позитивно впливають на рівень холестерину, особливо «поганого». Їх настої і настоянки усувають запальні процеси, тонізують судини, роблять їхні стінки еластичними. Тому ці оспівані свічки каштану є надійним засобом від склерозу.

Настій квітів каштана

1 ст. л. квітів залити склянкою окропу. Приймати по чверті склянки 4 рази на день.

 

Настоянка квітів каштана

1 ст. л. свіжих або 2 ст. л. сухих квітів залити склянкою горілки, настоювати 2-3 тижні й приймати по 5 крапель 4 рази на день. Зовні змащувати вени на ногах знизу догори, тричі вмочуючи пучки в настоянку (змочили один раз — змастили ноги, змочили вдруге — змастили, і втретє так само).

Навесні можна зібрати й листя, кору чи молоді пагони, коли вже квітів немає. А восени не пропустіть сезону плодів.

 

Настоянка плодів каштана

1 ст. л. подрібнених плодів залити склянкою горілки, настоювати 21 день. Вживати по 5-10 крапель 4 рази на день всередину і змащувати ноги зовні (знизу догори увечері перед сном).

І акація скоро цвістиме. Її квіти теж не менш потрібні в разі варикозу.

Настоянка квітів акації

Квіти акації (можна узяти трохи зелених листочків) не натоптуючи, покласти в літрову (2-3-літрову) банку до верху. Залити горілкою і настоювати 3 тижні. Потім додати натертий лимон зі шкіркою (з розрахунку один лимон на один літр і настоювати ще тиждень).

Двотижневу настоянку можна вживати всередину (по 5 крапель 4 рази на день) і натирати ноги зовні, так само, як і настоянкою каштана.

Вже за місяць лікування і каштаном, і акацією буде гарний результат. А за два-три місяці стан судин нормалізується, покращиться кровообіг, ноги не болітимуть, не будуть важкими, зникнуть нічні судоми. Кожен місяць можна робити тижневу перерву.

Дуже часто хвороби судин зустрічаються у людей з підвищеним рівнем цукру. Тоді треба звернути увагу на функцію підшлункової залози. Якщо вночі встаєте мочитися і в нічний час судомить ноги, падає зір — це ознаки цукрового діабету.

«Зелена планета Земної» для лікування варикозної хвороби пропонує ефективні композиції з лікарських рослин: ДІАМАНТ відновлює гормональну функцію підшлункової залози; ВЕНОЛІК повертає стінкам судин еластичність, нормалізує (розріджує) консистенцію крові.

Залиште свій коментар
Коментарі
21.05.2023 1:15
Подяка i низький уклiн

Велика подяка за безцiннI знання i Ваше щире  серце яке дiлиться ними🙏🏻❤️🇺🇦🌺🇬🇧